טירוף "סוף העולם": 3 התעלפו בסרט אפוקליפטי

הבהלה האוניברסלית שעוררה נבואת התוכחה על חורבן האנושות של שבט המאיה נתנה את אותותיה גם בישראל: פרמדיקים פינו לבית החולים "איכילוב" צופים שאיבדו את ההכרה במהלך הקרנת סרט אפוקליפטי ב"סינמה סיטי" בגלילות. "זה מאוד חריג", סיפרו במד"א

פאניקה בבית הקולנוע. ארכיון (שי וקנין, דוברות מד"א)

העולם כולו שרוי בבהלה סביב נבואת הזעם של שבט המאיה על חורבן האנושות ב-21 בדצמבר, וביטוי לכך נתן את אותותיו הערב גם ב"סינמה סיטי" בגלילות: שלושה בני אדם התעלפו במהלך הקרנת סרט, שלדברי מד"א, עוסק ב"סוף העולם". שניים מאלו שאיבדו את הכרתם פונו לבית החולים "איכילוב" שבתל אביב להמשך בדיקות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לקראת סוף ההקרנה, התקשרו שלושת בני הזוג של הצופים שהתעלפו למוקד מד"א יחד עם הנהלת בית הקולנוע וקראו להם להגיע מיד למקום. כשהגיעו פרמדיקים של ממרחב ירקון נסעו לבית הקולנוע, וצוותיהם גילו להפתעתם שכל הנפגעים היו באותו האולם - מבלי שיהיה ביניהם כל קשר.

"הסרט היה מאוד מפחיד, היו קטעים עם דם ובגלל המתח התעלפנו", סיפרו הצופים לפרמדיקים. "הסרט עסק בסוף העולם וזה הפחיד אותם ובגלל זה הם התעלפו, קרו לנו מקרים של התעלפויות אבל לא של שלושה צופים באותו אולם, זה מאוד חריג", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מידן בן יואש, דובר מד"א מרחב ירקון, שהגיע למקום.

על פי לוח השנה של בני שבט המאיה מחר, ב-21 בדצמבר תסיים השמש מסע בן 26 אלף שנים סביב שביל החלב והעולם יגיע אל קיצו. רבים בעולם מתייחסים לתאריך כאל בדיחה גמורה בעוד אחרים מתכוננים לרגע ה"נורא". לרשתות החברתיות, גם בישראל, העלו במהלך היום הגולשים פוסטים שונים שהתייחסו ל"סוף העולם" הקרוב והזהירו מפני הבאות.