סוף לפרשת הקרקעות של גלנט: "מוטב מאוחר מאשר אף פעם"

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה אישרה היום את גבולות נחלת משפחת הקצין הבכיר במושב עמיקם שבשרון. הקצין הבכיר, שהסיר מעליו כל חשד, נשם היום לרווחה ואמר כי "טוב שהנושא הגיע לסיומו"

הפרשה שמנעה מאלוף במיל', יואב גלנט, לקבל את תואר הרמטכ"ל - סוף סוף מאחוריו: הוועדה המקומית לתכנון ובנייה מנשה-אלונה אישרה בימים האחרונים את גבולות הנחלה של משפחת הקצין הבכיר שבמושב עמיקם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נגד גלנט נטען כי פלש לקרקעות שונים במושב שבו הוא מתגורר, מה שהביא לביקורת ציבורית קשה, גם מצידו של מבקר המדינה - ומנע את ממנו ברגע האחרון את קבלת הפיקוד על צה"ל. אחרי שבעבר הוסדרו חלק מהטענות נגדו, הוסדרה כעת גם הבעיה האחרונה.

גלנט, כך נטען, השתלט על שטח ציבורי במושב. הוועדה המקומית אישרה היום כי מדובר באי הבנה שביצע ועד המושב בעבר, כשחילק את האדמות בין התושבים - ושייך אל גלנט בטעות את השטח הציבורי.

עכשיו חזר השטח להיות בבעלות ציבורית, והוצא מידיו של גלנט, שלא השתמש בו לאורך השנים. "אני מברך על החלטת רשויות התכנון על שתיקנו את הטעות שעשו בעבר, אשר גרמה לי ולמשפחתי לעוגמת נפש מיותרת", אמר הערב הקצין הבכיר. "טוב שהנושא הגיע לסיומו. מוטב מאוחר מאשר בכלל לא", הוסיף.