קם משבעה על אביו וזכה ב-13 מיליון שקל בלוטו

תושב הצפון בשנות ה-50 לחייו מילא טופס לוטו לפני מות אביו, וכשקם מהשבעה הגיע לדוכן הפיס והתבשר כי מחכה לו פרס גדול. כשהגיע למשרדי מפעל הפיס הוא קיבל צ'ק על סך 13 מיליון שקלים. "בשנייה הראשונה חשבתי שהוא מתכוון שאין בכלל זכייה", סיפר

"חשבתי שאין זכייה". ארכיון (מיכה שמילוביץ')

לאחר שבוע קשה, ביום בו סיים את השבעה על אביו שנפטר, קיבל תושב הצפון בשנות ה-50 לחייו בשורה טובה: הוא זכה ב-13 מיליון שקלים בלוטו. את הטופס הזוכה בעלות של 81 שקלים בלבד, מילא באמצעות שילוב של מספרים קבועים ומספרי לוטומט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"קמתי מהשבעה והלכתי לסידורים והתחנה האחרונה הייתה דוכן הלוטו", סיפר לאחר הזכייה. "נתתי לזכיין את הטופס שמילאתי לפני מות אבי, הוא הכניס למכונה, הוציא והושיט לי אותו חזרה. בשנייה הראשונה חשבתי שהוא מתכוון שאין בכלל זכייה ופתאום שמעתי אותו אומר: 'כנראה שמדובר בפרס גבוה, כתוב שאתה צריך לאסוף את הפרס ממשרדי מפעל הפיס בתל אביב'".

הזוכה, נשוי ואב לחמישה ילדים, העיד על עצמו כי אין לו בעיות כלכליות: "אני אדם מסודר, לא עשיר אבל חי בסדר גמור. אין לי משכנתא או חובות ואני משתדל לעזור לילדי כמה שאני יכול". הוא ציין כי מילא לוטו כל חייו: "לעתים אני ממלא טופס עם מספרים קבועים ולעיתים באמצעות הלוטומט".

"אין לי שום ספק שאמשיך למלא לוטו. גם אם לא אזכה יותר, אני עושה זאת בשביל הכיף שלי ובשביל התרומה למדינה", הוסיף. את רוב הכסף הוא יסגור בבנק - ואת היתר יפריש לטובת ילדיו.