נתב"ג: אופנוען התרסק מגובה 7 מטר

מחזה כזה לא רואים בכל יום: מי שנסע היום בשטח נמל התעופה בן גוריון וודאי שם לב לאדם שצנח מאחד מהגשרים במקום - מגובה של 7 מטרים. הוא סטה מהגשר כשהוא רכוב על אופנועו - ונפל. למזלו הרב של הרוכב, במקום נכחו גם בכירי מד"א, שהשתתפו במקרה בכנס במקום, והעניקו לו טיפול רפואי במהרה

צנח מגובה 7 מטרים. זירת התאונה (מד"א)

ביומו האחרון של חנוכה ניתן לכנות את המקרה הזה אחד הניסים האחרונים לחנוכה הזה, ואחד המדהימים ביותר. רוכב אופנוע סטה הבוקר מגשר בנמל התעופה בן גוריון, בגובה של 7 מטרים, מסיבה שעדיין לא התבררה. הוא שרד את הנפילה, ניצל מדריסה של כלי הרכב שנסעו באותה שעה מתחת לגשר - וטופל על ידי בכירי אנשי מד"א שבמקרה השתתפו בהשתלמות במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סביב השעה 8 וחצי הבוקר אירע המקרה המחריד. אופנוען סטה וצנח מהגשר המוביל מנתב"ג לכביש מספר 1, לכיוון ירושלים. לפי שעה טרם התבררו נסיבות התאונה. האופנוע נתקע בגדר ונשאר תלוי בגובה רב. הרוכב לעומת זאת, נפל מגובה 7 מטרים, ובמזל לא נדרס על ידי הרכבים שנסעו מתחתיו.

ההנהלה הבכירה של מד"א נכחה בקרבת מקום, לרגל השתלמות בנמל התעופה, והם יצאו יחדיו לטפל בקריאה יוצאת הדופן, יחד עם מנהל אגף הרפואה של הארגון, ד"ר רפי סטרוגו. "כשהגענו למקום", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר מד"א, זכי הלר, "מצאנו בחור בן 24 שוכב על הכביש".

הפרמדיקים במקום טיפלו בו כשהוא סובל מפגיעות קשות בגפיים ונמצא בהכרה מעורפלת. הוא הועבר כשהוא במצב קשה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים תל השומר. אחד הרופאים הבכירים שנכחו במקרה במקום העניק לו טיפול וליווה אותו עד לבית החולים, שלא כמבקרים אחרים.

נהגת שעברה במקום סיפרה שנסעה על הכביש מהיר וראתה את המקרה מול עינייה. "זה היה נס חנוכה שלא פגעתי בו", היא אמרה בהתרגשות.