נשר: נערה שתתה וודקה רד-בול - ואושפזה בבית החולים

בנשר נמצאה מוטלת ומחוסרת הכרה נערה בת 13 שככל הנראה שתתה כמות גדולה של וודקה רד-בול. פרמדיקים של מד"א פינו אותה לבית החולים רמב"ם, שם מוגדר מצבה בינוני. בעשור האחרון גברה הצריכה של קוקטיילים המשלבים אלכוהול ומשקאות אנרגיה

השתכרה ואושפזה. אילוסטרציה (AP)

מתנדב במד"א מצא לפנות בוקר נערה כשהיא מוטלת מחוסרת הכרה ברחוב דרך השלום בנשר, זאת לאחר ששתתה כמות גדולה של אלכוהול. פרמדיקים של מד"א פינו אותה לבית החולים רמב"ם בחיפה שם מוגדר מצבה בינוני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשהגיעו למקום פרמדיקים של מד"א לאחר 06:00 בבוקר הנערה הייתה רטובה כי חבריה שהיו לצדה שפכו עליה מים כדי להעיר אותה. אנשי הצוות הרפואי פינו אותה בעוד הם מנסים לחמם אותה באמצעים שונים. היא ככל הנראה שתתה וודקה מהולה ברד בול.

בעשור האחרון גברה הצריכה של קוקטיילים המשלבים אלכוהול ומשקאות אנרגיה, ביניהם ה"וודקה-רד בול" המפורסם, ומחירם הוזל בשל הביקוש הרב. בשל מחקרים שהוכיחו כי ערבוב משקאות אנרגיה ואלכוהול מסוכן מאוד כי מדובר בשני חומרים מנוגדים, הגישו ביולי האחרון ח"כ משה (מוץ) מטלון וליה שמטוב (ישראל ביתנו) הצעת חוק שקוראת לאסור על מועדונים, ברים ומסעדות להגיש קוקטיילים של אלכוהול ומשקאות אנרגיה.