כמעט אסון בחג: בן 11 נכווה מחנוכייה בקריית מלאכי

א' שיחק עם חבריו במרכז מסחרי בעיר בו הוצבה חנוכייה גדולה ללא השגחה. ככל הנראה, הילד מעד לפתע בשל הגשם העז שירד, פגע בחנוכייה וכתוצאה נפל עליו חומר בוער. הוא נכווה בפלג גופו העליון ופונה על ידי צוות מד"א לבית החולים במצב בינוני

א' בבית החולים (חדשות 2)

כמעט אסון בקריית מלאכי: א' בן ה-11 נכווה קשות מחנוכייה שהוצבה במרכז מסחרי בעיר ללא השגחה, לאחר ששיחק בסמוך, החליק, פגע בחנוכייה ועלה באש. הוא פונה לקבלת טיפול בבית החולים - וכעת צפוי לו שיקום ארוך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"לפני יומיים שיחקו אחייני וכמה מחבריו ליד החנוכייה שהוצבה במרכז העיר", סיפר דודו של הילד בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "לפתע, ככל הנראה בשל הגשם השוטף, הוא מעד ופגע בחנוכייה. כתוצאה נפל עליו חומר בוער והוא ונכווה קשות בפלג גופו העליון".

למקום הוזעק צוות מגן דוד אדום שהעניק לילד טיפול רפואי ראשוני ופינה אותו לבית החולים קפלן ברחובות במצב בינוני.

"קרה לנו נס גדול" (חדשות 2)

"קרה לנו נס חנוכה", אמר דודו. "זה היה מזל גדול שהצליחו לפנות אותו במהירות מהמקום ובכך נמנע אסון כבד". כעת, לאחר שעבר סדרת ניתוחים וטיפולים שייצבו את מצבו, צפויה לא' תקופת שיקום ארוכה.

מעיריית קריית מלאכי נמסר, כי "נודע לנו לראשונה על המקרה בעקבות פנייתכם. הנושא נבדק עדיין מול המשטרה. בכל מקרה, העירייה לא הציבה חנוכייה זו או כל חנוכייה אחרת. הנושא ייבדק לעומק. תודה על שהארתם את עינינו".