הצעה שקשה לסרב לה: דיסנילנד תמורת חתונה ב-12.12.12

זוג מהצפון שמאוד רצה להינשא בתאריך הנחשק 12 בדצמבר 2012 נתקל בבעיה, כשגילה שנער חתן בר מצווה הקדים אותם ותפס את האולם בו רצו לערוך את האירוע. אז הם הציעו לו חופשה חלומית בדיסנילנד כולל כסף לבזבוזים - והוא הסכים לוותר

מיקי מאוס בתמורה לחתונה. פארק דיסנילנד (רויטרס)

ההצעה המפתה - פגישה עם מיקי מאוס תמורת תאריך החתונה: זוג מהצפון שביקש להתחתן באולם אירועים בעפולה מחר, בתאריך המבוקש 12.12.12, גילה שהאולם כבר נתפס על ידי ילד שחוגג בר מצווה. הם לא ויתרו והציעו לו בתמורה לביטול האירוע חופשה בדיסנילנד כולל כסף לבזבוזים - והוא וויתר. כך פורסם הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

אקי ומעיין מעפולה רצו להתחתן בתאריך המיוחד ובחרו גם את האולם בו יתחתנו בעיר, אלא שהם נזכרו מאוחר מדי. כשצלצלו לבעל האולם "פאר בראשית" ושאלו אותו אם האולם פנוי ב-12 בדצמבר 2012 הוא השיב: "אני מצטער, אבל באותו יום מתקיימת אצלנו בר מצווה".

אלא שבמקום להתאכזב או לנסות לאתר תאריך אטרקטיבי אחר או אולם שונה, אקי ומעיין עשו כל מה שיכלו כדי בכל זאת להתחתן בתאריך המיוחל. אקי הרים טלפון להוריו של חתן בר המצווה המיועד טל חרוש והציע להם הצעה מהאגדות: חופשה חלומית ב"דיסנילנד" כולל 3,000 דולר לבזבוזים - בתמורה לפינוי האולם בתאריך הנחשק.

"תאריך שלא יחזור במאה השנים הבאות"

"בחרנו ביום הזה כבר לפני יותר משנה, אבל לא בגלל התאריך הלועזי אלא בגלל התאריך העברי - כ"ח בכסלו", סיפר אביו של טל, יוסי. "ברית המילה של טל הייתה בדיוק בתאריך הזה לפני 13 שנה ורצינו לסגור מעגל ולחגוג לו בדיוק באותו יום בר מצווה", הוסיף. אלא שלפני כמה חודשים קיבל את הטלפון מהחתן המיועד אקי יפרח, והכל השתנה.

"הוא לחץ, הבנתי שזה חשוב לו ובסוף טל וויתר כי התאריך לא היה חשוב לו", אמר אביו. אחרי שהזוג המאושר הבין שיזכה להתחתן בתאריך המיוחד, מיהרה הכלה המיועדת מעיין להגיב בשמחה גדולה: "זה תאריך שלא יחזור במאה השנים הבאות. זכיתי גם בגבר כזה וגם בתאריך כזה".