כתבי אישום נגד הצעירים שהשתוללו במהירות של 250 קמ"ש

חבורת צעירים מהצפון ערכה תחרויות פיראטיות בין מכוניות משופרות ואופנועים כבדים במהירות של 250 קמ"ש וסיכנו את חייהם שלהם ושל הנוסעים האחרים. היום הוגשו כתבי אישום נגד כמה מהם בגין סיכון חיי אדם ונהיגה פרועה

השתוללו בכביש - וייענשו: בעקבות הסרטון ממצלמות האבטחה שפורסם בחדשות 2 בו תועדו צעירים דוהרים במהירות של מעל ל-200 קמ"ש במנהרות הכרמל ובכביש החוף ומידע מודיעיני שהגיע לידי משטרת חיפה, הוגשו היום כתבי אישום נגד שניים מהצעירים המעורבים בגין סיכון חיי אדם ונהיגה פרועה בכביש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון, שהועלה לפני כשבועיים לרשת, נראו מכוניות ששופרו המתחרות באופנועים כבדים במהירויות המגיעות גם ל-250 קמ"ש בכבישים ציבוריים. גורם המקורב לחבורת הצעירים מהמגזר הערבי שנוהגת לערוך את מרוצי המכוניות הפיראטיים ציין כי הם "לא עושים חשבון לאף אחד, מתקינים שיפורים בעשרות אלפי שקלים ולא מפחדים מהמשטרה או מהמוות".

"נודע לנו על התופעה החמורה והתחלנו לפעול מיד", סיפר לחדשות 2 באינטרנט תנ"צ בועז סמוחה, ראש משרד שיטור וקהילה בתחנת חיפה. "הגשנו נגד השניים כתבי אישום ובתיעוד של מצלמות האבטחה רואים לא רק את השתוללות של הצעירים וסיכון חיי אדם, אלא גם איך הם מוציאים את החלק העליון של הגוף מהרכב ופותחים את דלתות הרכבים תוך כדי נסיעה", תיאר סמוחה.

"אנחנו רואים את התופעה בחומרה רבה ונפעל למגר אותה", מסר הקצין הבכיר והוסיף שהחקירה עדיין בעיצומה וצפויים זימונים של צעירים אחרים לחקירה.