הערב: שני הרוגים בתאונות דרכים

הולך רגל שהמתין סמוך למעבר חצייה נדרס למוות כשאוטובוס דו-מפרקי עלה על המדרכה ופגע בו. לכוחות ההצלה לא נותר אלא לקבוע את מותו. בתאונת דרכים בין יבנה לאשדוד נהרג אדם נוסף ואחר נפצע קשה

זירת התאונה בפתח תקווה, הערב (סוכנות הידיעות "חדשות 24")

בתוך שעות גבו כבישי ישראל את חייהם של שני בני אדם, בשתי תאונות דרכים נפרדות שהתרחשו - האחת בפתח תקווה והאחרת, סמוך לאשדוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע הראשון התרחש ברחוב ז'בוטינסקי שבפתח תקווה. אוטובוס דו-מפרקי, שככל הנראה עלה על המדרכה, דרס הולך רגל בן 22 שעמד סמוך למעבר חצייה. פרמדיקים ממד"א-ירקון הגיעו לזירה, אך בשל פגיעת הראש החמורה שנגרמה לצעיר לא נותר להם אלא לקבוע את מותו.

זאבי טפר, חובש "איחוד הצלה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי נהג האוטובוס נפגע קל וטופל במקום. "הוא כל הזמן אמר לנו שהצעיר רץ לכביש", תיאר. "ניסינו לבצע פעולות החייאה בהולך הרגל, אבל הפגיעה בו הייתה קשה מדי וכעבור זמן קצר הבנו שהוא מת במקום".  

זמן קצר אחרי הדריסה בפתח תקווה, נהרג אדם בתאונת שרשרת בכביש 4 - סמוך למחלף אשדוד. נוסף על כך, פונו לטיפול שני פצועים קשה ובינוני וארבעה אחרים שנפגעו קל.

אל הזירה הגיעו גם כוחות כיבוי שאנשיהם נאלצו לנסר חלק משברי כלי הרכב שהיו מעורבים בתאונה כדי לחלצם ולהעניק להם טיפול רפואי. בעקבות זאת, השתרכו באזור עומסי תנועה כבדים.