סוף טוב: נעמה איצקוביץ' נמצאה באשדוד

נעמה איצקוביץ' מנתניה יצאה אתמול לבית ארוסה במזכרת בתיה - ועקבותיה נעלמו. הערב, אחרי יממה של חיפושים, היא נמצאה בבית משפחה חרדית באשדוד. היא הסבירה: איבדתי הדרך, השבת נכנסה – ונאלצתי למצוא פיתרון

סוף טוב למסע החיפושים המלחיץ אחר נעמה איצקוביץ', סטודנטית (20) מנתניה, שהקשר עמה אבד אתמול אחר הצהריים. הערב הוזמנו הוריה לתחנת משטרת נתניה - שם פגשו את בתם, אחרי שזו אותרה באשדוד. הצעירה, שומרת שבת, סיפרה לשוטרים כי איבדה את הדרך בנסיעה לארוס שלה במזכרת בתיה, ובשל כניסת השבת נאלצה להפסיק את הנסיעה והעבירה את השבת אצל משפחה חרדית באשדוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היות ואביה של הצעירה מחזיק במשרה רגישה במשרד הביטחון, גם אנשי המשרד נטלו חלק בחיפושים הנרחבים - לצד קרוביה ומשפחתה. "הכנסתי כתובת שגויה ל-ג'י.פי.אס בדרך למזכרת בתיה, ומאחר שאיבדתי את דרכי ועמדה להיכנס השבת - עצרתי באשדוד והעברתי שם את השבת", סיפרה הערב נעמה. ההורים התרגשו עד דמעות כששמעו ולאחר מכן ראו את בתם היקרה.

מוקדם יותר הערב, בשיאם של החיפושים, סיפר אביה של נעמה לעיתונאים שהגיעו לביתו כי נעמה יצאה לבית ארוסה במזכרת בתיה עם עוגה שהכינה לו - אך מאז נעלמו עקבותיה. "אנחנו חוששים מהגרוע מכל", אמר היום האב איציק לחדשות 2 באינטרנט. "נעמה היא בחורה סופר אחראית. אנחנו מכירים אותה, היא אדם מסודר וממושמע. היא לא מדברת עם אף אדם זר".

מספר בעיות ניצבו בפני החוקרים בחיפושים. ראשית - בשל העובדה שלא עשתה שימוש בטלפון הנייד שבשרותה, לא הייתה אפשרות לבצע איכון למכשיר ולהבין היכן היא נמצאת. בנוסף, אביה סיפר היום כי גם כך הסוללה של הטלפון הנייד הייתה חלשה עם צאתה מהבית.