ראשון לציון: רוכב אופניים נהרג מפגיעת משאית

בתאונת "פגע וברח" שאירעה ברחוב הרצוג שבעיר, נהרג גבר כבן 60 שרכב על אופניו. כוחות מגן דוד אדום שהגיעו למקום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני - אך נאלצו לקבוע את מותו. הנהג הפוגע נעצר וציין בחקירתו כי "לא הרגיש שפגע בדבר"

נהג משאית פגע הערב ברוכב אופניים כבן 60 ברחוב הרצוג שבראשון לציון. כוחות מד"א שהגיעו למקום פינו את הפצוע לבית החולים אסף הרופא שבצריפין - שם נקבע מותו . הנהג הפוגע נעצר לחקירה זמן קצר לאחר מכן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה, כי לאחר שפגע הנהג ברוכב האופניים - נמלט מהמקום. במשטרה פתחו בסריקות אחר הנהג - שנמצא הרחק ממקום התאונה. בתשאולו ציין כי "לא הרגיש שדרס את הולך הרגל".

השבוע: קרובו של מג'די חלבי נהרג בתאונה בכביש 6

הגורל המר ממשיך לרדוף את בני המשפחה: בתאונה הקטלנית שהתרחשה השבוע בכביש 6 נהרג ראני חלבי, חייל צה"ל וקרוב משפחתו של מג'די, ששרידי גופתו נמצאו בחודש שעבר בתום שבע שנות חיפושים. אחיו של מג'די, אדהם, נהרג גם הוא בתאונת דרכים בחודש אוקטובר בשנה שעברה.

בתאונת הדרכים הקשה שהתרחשה היום בשעות הצהריים סמוך למחלף חורשים, נהרג ראני חלבי, צעיר בן 20 , אדם נוסף נפצע קשה ו-14 אחרים קל, לאחר שמוטות ברזל נפלו ממשאית נוסעת - ופגעו באוטובוס נוסעים. כוחות מד"א רבים שהוזעקו למקום העניקו לפצועים טיפול בזירת התאונה ופינו אותם לבתי החולים. שעה קלה מאוחר יותר, בנתיב הנגדי בכביש, התרחשה תאונה נוספת בין שתי משאיות.