טרגדיה בדרום: רופא רצח את בתו החולה - והתאבד

תושבת ניר ישראל שליד אשקלון נחרדה לגלות הבוקר את בתה, שסבלה מסרטן סופני, שרועה בלא רוח חיים. זמן קצר אחר כך מצאה את בעלה תלוי בחניית הבית. לכוחות ההצלה שהגיעו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותם של השניים. בזירה נמצא מכתב התאבדות שהותיר אחריו האב

גבר בן 66, רופא במקצועו, רצח הלילה את בתו במטרה לבצע בה "המתת חסד" - ואז שם קץ לחייו. האחרונה, בת 34 במותה, לקתה בסרטן סופני ונמצאה הבוקר יחד עם אביה בלא רוח חיים בביתם במושב ניר ישראל שבאזור אשקלון. כוחות משטרה שהוזעקו למקום איתרו בזירה מכתב התאבדות שהותיר אחריו האב ובו פירט את המניע למעשיו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חקירה ראשונית העלתה כי אם המשפחה הקיצה הבוקר משנתה ונחרדה לגלות את בתה בלא רוח חיים. זמן קצר אחר כך, מצאה את בעלה תלוי בחניית הבית.

"בסביבות 7:00 קיבלנו קריאה על גבר ואישה שנמצאו מחוסרי הכרה בבית", סיפר לחדשות 2 באינטרנט זכי הלר, דובר מד"א. "צוות שלנו הגיע למקום, אך לאנשיו לא נותר אלא לקבוע את מותם של השניים".  

לפי ההערכה, הזריק האב אוויר לכלי הדם של בתו, ואחרי שווידא שהדבר גרם למותה - דקר את עצמו בסכין והתאבד בתלייה. במשטרה מסרו כי גופות השניים הועברו לנתיחה שלאחר המוות במכון לרפואה משפטית באבו-כביר.