ירושלים: רכב פגע בפעוט בן 3 ובסבתו כשחצו את הכביש

צוותי מד"א הוזעקו לרחוב שמואל הנביא בירושלים בעקבות דיווח על מכונית שפגעה באישה שחצתה את הכביש עם עגלת תינוק ובה נכדהּ. הפעוט פונה באורח קשה לביה"ח הדסה עין כרם עם חבלה בראשו. היא נפצעה באורח בינוני

הפעוט נפצע קשה. ארכיון (פלאש 90, יונתן סינדל)

פעוט כבן 3 נפצע באורח קשה לאחר שמכונית פגעה בו ובסבתו (46) בשעה שחצו את הכביש ברחוב שמואל הנביא בירושלים. הפגיעה התרחשה בעת שהפעוט שהה בעגלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפעוט פונה על ידי חובשים של מד"א לבית החולים עין כרם בעיר כשהוא סובל מפגיעה קשה בראשו וכן מחבלות ביתר חלקי גופו. ממד"א נמסר כי הפעוט פונה כשהוא מורדם ומונשם.

האישה, שנפצעה באורח בינוני, פונתה אף היא לבית החולים על ידי צוותי מגן דוד אדום שהגיעו לזירת התאונה. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

בשבוע שעבר נהרג גבר כבן 35 בתאונת דרכים חזיתית שאירעה בין שני כלי רכב בצומת בית השיטה שבעמק עין חרוד. בנו, ילד כבן 8, נפצע קשה בתאונה, וגבר בן 55 נפצע בינוני. שני הפצועים פונו לבית החולים העמק, ובוחני אגף התנועה חוקרים את נסיבות התאונה.

"כשהגענו למקום ראינו שני רכבים פרטיים שהתנגשו חזיתית ונמעכו", סיפר פרמדיק מד"א וויסאם זועבי שטיפל בנפגעים. "באחד מכלי הרכב נלכד הנהג, גבר כבן 35, הוא היה ללא דופק וללא נשימה, וסבל מפגיעה רב מערכתית. ניסינו להעניק טיפול מציל ולאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו".