הפעוט יצא מהבית בלילה: "רציתי לשחק עם חברים בגן"

בן 4 מכפר סבא נמצא לבדו ברחוב משוטט בפיג'מה באמצע הלילה. הסיבה: רצה לחזור לגן הילדים בו הוא מתחנך כדי לשחק בצעצועים עם חברים. השוטרים השיבו אותו לביתו והעירו את ההורים ההמומים

"רציתי לשחק בגן עם חברים". אילוסטרציה (AP)

שיר הילדים הנודע אומר שלא כל כך נעים לראות גן סגור, אבל בטח הרבה פחות נעים שפעוט מהגן בורח מהבית באמצע הלילה רק בשביל לחזור אליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המקרה המוזר אירע אתמול בכפר סבא. בסמוך לשעה 04:00 לפנות בוקר הבחינו שוטרי סיור מתחנת המשטרה בעיר שהיו בפעילות יזומה למניעת התפרצויות לבתים בפעוט בן 4 שצועד לבדו ברחוב, כשהוא יחף ולבוש בפיג'מה.

השוטרים המבוהלים ניגשו לילד וניסו לברר מה עשה בשעת בוקר מוקדמת כל כך ברחוב לבדו. לאחר שדובבו אותו, הוא סיפר להם כי הוא אוהב את גן הילדים בו הוא לומד ולאחר שהתעורר משנתו, החליט לצאת מהבית וללכת לגן לפגוש את חבריו ולשחק בצעצועים.

השוטרים ההמומים נדהמו מההסבר המפורט והמפתיע של הילד וביקשו ממנו שיוביל אותם לביתו. אחרי הליכה של כמה דקות הגיעו לבית, מצאו את הדלת פתוחה ונכנסו לבית.

מיד כשהגיעו, העירו את ההורים משנתם ומסרו להם את בנם, לאחר שסיפרו להם מה קרה. מבדיקת המשטרה עולה כי זו הפעם הראשונה בה הילד יוצא לבדו מהבית. תחנת המשטרה בכפר סבא לא מצאה לנכון לפתוח בחקירה.