"עמוד ענן": מבצע חילוץ חיות פצועות יוצא לדרך

לעמותת "תנו לחיות חיות" מגיעות פניות רבות על כלבים וחתולים פצועים ומפוחדים המסתובבים בבסיסי צה"ל וביישובים בדרום. מחר ייצא אמבולנס מיוחד של העמותה לחלץ את החיות המבוהלות ולהעביר אותן למקום בטוח

גם הם פוחדים (תנו לחיות לחיות)

רגעי החרדה בצל הירי הבלתי פוסק בדרום לא פוסחים גם על חבריהם בעלי ארבע הרגליים של התושבים באזור. לא מעט כלבים וחתולים מבוהלים ופצועים משוטטים בערים וביישובים המופגזים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בעקבות פניות רבות על חיות המחפשות מחסה ייצא מחר אמבולנס מיוחד של "תנו לחיות לחיות" לדרום כדי לחלץ כלבים וחתולים שנפגעו במהלך השבוע האחרון.

ביממה האחרונה העבירה העמותה לכלבייה בכפר רות, למרפאות ולשאר מתקני העמותה יותר מ-30 כלבים מבסיסים ויישובים בדרום.

"מתקשרים אלינו כל הזמן", מספרת אתי אלטמן מהעמותה, "בעיקר חיילי מילואים שמדווחים על כלבים וחתולים שמסתובבים בבסיסים, חלקם גורי כלבים וחתולים פצועים, ותושבים שמנסים למצוא את חיית המחמד שלהם שנבהלה מקולות הבומים והאזעקות".

בנוסף, אומרת אלטמן, בכוונת אנשי "תנו לחיות לחיות" לסייע גם לתושבי הדרום, מתנדבים שמסתכנים ויוצאים להאכילם בין האזעקות. "העמותה תעביר לאותם מתנדבים יקרים ותושבים שיש להם בעלי חיים רבים שקי מזון להאכלת חתולים וכלבים", ציינה.

"אנו פונים לאזרחי מדינת ישראל לעזור גם לבעלי החיים בזמן המלחמה ולהתגייס לעזור לנו בתרומות. המוקד שלנו קורס", מבקשת אלטמן.

לתרומות ל"תנו לחיות לחיות"
לאימוץ כלבים