גם בפעם השנייה: בהלה בזמן האזעקה בת"א

אזרחים רבים היו בזמן ההכנות לסוף השבוע כשאזעקה עולה ויורדת גרמה לרחובות גוש דן להיעצר לכמה דקות. העובדה שאמש הושמעה בעיר אזעקה, לראשונה מאז מלחמת המפרץ, לא גרמה לתושבים להיות פחות מבוהלים. "תחושה של חוסר אונים", אמר אחד התושבים

למרות האזעקה אתמול שהפרה את שלוותם של תושבי תל אביב, האזעקה השנייה שנשמעה היום בשעות הצהריים הותירה את תושבי העיר מבולבלים וחסרי אונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האזעקה נשמעה בשעה שאזרחים רבים הסתובבו ברחובות ונערכו לקראת השבת. "שוק הכרמל בתל אביב היה הומה בקונים", סיפרה ג'יזל אושר, בעלת בסטה בשוק. "אנשים רצו לכל הכיוונים וקראנו להם להיכנס אלינו לתוך הבסטות. אמרנו שנחכה ולא נפחד, העיקר שיהיה לזה סוף", סיפרה אושר.

"עוד לא נרגענו מהאזעקה של אתמול ואז זה הגיע שוב", סיפר אביעד קוקה, תושב גבעתיים. "פתאום יש תחושה של חוסר אונים. אתה תמיד חושב שזה ייפול רחוק ממך אבל כשאתה שומע את האזעקה אתה לא יודע מה לעשות עם עצמך", אמר קוקה.

יהודה ארד-חופש, גם הוא תושב גוש דן אמר כי הוא שוקל לברוח לצפון. "הייתי שם לפני שלושה שבועות ונראה לי שזה המקום הבטוח ביותר בארץ עכשיו, ישר אחרי הפגיעה אתה רואה ציפורים שעפות מהמקום", סיפר.