בזמן שמירה נקברה, בעלה נותח

בנה בן ה-10 של מירה מאושפז בבית החולים ולא יודע שאמו הובאה לקבורה. אחיו של איציק עדיין לא מעכל את הבשורה המרה, ואלמנתו של אהרון נשארה לגדל זוג תאומים ותינוק. אלה סיפוריהם של 3 השכנים שנהרגו בקריית מלאכי

בירושלים הובאה הערב למנוחות מירה שארף, שנהרגה הבוקר מפגיעת רקטת הגראד בקריית מלאכי יחד עם שני שכניה: איציק אמסלם ואהרון סמדג'ה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רבים הגיעו לבית העלמין להיפרד ממירה. בעלה שמוליק נותח באותה השעה בבית החולים תל השומר, ובנם בן ה-10 מאושפז עדיין במצב קשה ואינו יודע שאמו הלכה לעולמה. מירה השאירה אחריה גם שתי בנות: האחת בת שנתיים וחצי והשנייה בת תשעה חודשים.

בדירה ממול לבית משפחת שארפ חיה משפחת אמסלם. בנם איציק ששהה בסלון נפגע מהרקטה ומת במקום. אמו ואחיו נפצעו גם הם. "מהבהלה לא ידעתי מה לעשות. רק חיבקתי את אמא וניסיתי להרים אותה ולעזור לה", סיפר אחיו של איציק ושחזר כיצד שמע על הבשורה המרה: "אני חושב שקיבלתי הודעה 'איציק נפצע', אבל מסתבר שמפגיעה כזו הוא לא ייצא".

לצד גופתו של איציק, נמצאה גופתו של אהרון סמדג'ה שהתגורר בדירה הסמוכה. הוא קפץ אל דירת השכנים ושם מצא את מותו. אשתו פאני קיבלה את הבשורה המרה. היא נותרה עם זוג תאומים בני 10 ותינוק בן 10 חודשים.

בהכנת הידיעה השתתפו סיון רהב-מאיר, גלעד שלמור וברהנו טגניה