רמטכ"ל החמאס חוסל, בת המצווה של יעלה בוטלה

במערכת הביטחון ודאי מרוצים מהחיסול של בכיר החמאס אחמד ג'עברי, אבל עבור יעלה אלפסי בת ה-12 מנתיבות מדובר באכזבה של ממש. בעקבות החיסול, בוטל אירוע בת המצווה שלה שהיה אמור להיערך אמש בנתיבות. "יעלה עצובה ומאוכזבת", סיפרה אמה

"בוכה ומאוכזבת". יעלה אלפסי (באדיבות המשפחה)

החיסול שביטל את החגיגות: זה היה אמור להיות הערב המאושר של יעלה אלפסי בת ה-12 מנתיבות. אלפסי הייתה אמורה לחגוג אמש בת מצווה באולם אירועים בנתיבות עם יותר מ-200 איש - אבל אז הגיע הטיל שפגע במכונית בה נסע אחמד ג'עברי, ולאחר החיסול הגיעה גם הודעות הביטול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

משפחת אלפסי מנתיבות כבר הייתה עסוקה בהכנות לקראת הערב המיוחד של יעלה. היא לבשה שמלה לבנה ועמלה על תסרוקת חגיגית בשיער, אלא שממש לפני שעמדה לצאת לאולם בו עמדה להיערך חגיגת בת המצווה שלה - חוסל בכיר חמאס אחמד ג'עברי בעזה. לאחר החיסול, הוכרזה כוננות שיא בכל מרחב הדרום בעקבות חשש מפעולות נקם של חמאס ואזעקות כבר החלו להישמע באזור, כמו גם הדי הפיצוצים של הטילים.

"היינו מבולבלים לגמרי. שמענו על החיסול וניסינו להבין מה קורה, רצינו לבדוק אם אפשר לקיים את האירוע", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט ענת אלפסי, אמה של יעלה. "בסביבות השעה 17:30, הבנו שאי אפשר לקיים אותו ואז התחלנו בסבב טלפונים בשביל להודיע על כך לכל האורחים", הוסיפה. "יעלה בכתה והייתה מאוכזבת מאוד".

החתונה שהתקיימה בכל זאת

בחגיגת בת המצווה של יעלה, שהייתה אמורה להיערך אמש באולמי "ארמונות לוגסי" שבנתיבות, היו אמורים להשתתף למעלה מ-200 אורחים. רובם קיבלו הודעת ביטול ממש ברגע האחרון, אלא שחלקם כבר הספיקו להגיע לעיר הדרומית על מנת להיות חלק מהאירוע המשמח. "הגיעו אלינו אורחים מהצפון ומירושלים, ופשוט אמרנו להם לחזור הביתה", סיפרה האם המאוכזבת.

"באולם יש שלושה מרחבים מוגנים, שיכולים להכיל מעל 200 אנשים ואפילו 300", סיפר אלי מימון, אחד העובדים באולם. אירוע בת המצווה שתוכנן להיערך במקום בוטל, אבל אתמול התקיימה בו חתונה עם נוכחות מצומצמת של כ-50 איש. "ערכנו במהירות את טקס החופה והזדדרזנו לסגור את האולם", סיפר מימון.