ראש ארגון פשע נעצר - בגלל כלב

כוחות גדולים של משטרה פשטו על ביתו של ראש ארגון פשע באזור השפלה, עצרו אותו - ולקחו אותו לחדר החקירות, שם הציבו בפניו את החשדות נגדו - לא עקב חשד לחיסול של אחד מיריביו, אלא בגלל חשד שהתעלל בכלבו - וחתך את אוזניו. עורך דינו: "מעצר שנועד רק לצורך יחסי ציבור"

ראש ארגון הפשע נעצר בגלל כלבו (רויטרס)

המשטרה מנהלת מעקב צמוד אחר ראש ארגון פשע מהשפלה מזה זמן רב, אלא שהפעם הסיבה למעצרו הייתה בלתי שגרתית: כוחות גדולים של יס"מ פשטו הערב (חמישי) על ביתו של ראש ארגון פשע מהשפלה, המוגדר יעד מרכזי של משטרת מחוז מרכז ומחוז הדרום - ו"שלפו" ממנו את החשוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בני משפחתו ההמומים שאלו את השוטרים שהגיעו לבית מדוע הוא נעצר, והבלשים שנכחו בזירה סירבו לנפק הסבר מניח את הדעת. רק כשהחשוד הגיע איתם לחדר החקירות בתחנת המשטרה, שטחו בפניו החוקרים את הסיבה לפיה נעצר.

ראש ארגון הפשע, שאף משתף פעולה עם ארגונו של שלום דומרני, סבר שיטיחו בו חשד שהוא מתכנן לחסל יריב, להחזקת סמים או הלבנת הון - זאת לאחר שנעצר מספר רב של פעמים בעבר. בפעם האחרונה הוא נעצר בחשד לחיסול בן משפחה של יריב - ויצא נקי.

אלא שהפעם החוקרים אמרו לו שהוא חשוד בהתעללות בכלב הדוברמן שלו. על פי המידע שהגיע אליהם, הוא אף חתך את אוזניו של הכלב. הוא נותר במעצר הלילה, ועורך דינו, אלון קריטי, טוען כי מדובר במעצר מיותר שנועד לצרכי יחסי ציבור בלבד: "מרשי נתון מדי יום ביומו להתעמרות של המשטרה. הוא הוכיח שוב ושוב שמכל החשדות נגדו, הוא יצא נקי. אנחנו מצפים לכך שמחר בית המשפט ישחרר אותו".

ממשטרת מרחב השפלה נמסר כי נעצר חשוד בחשד להתעללות בבעלי חיים.