בית שמש: מת בן ה-6 שטבע באמבטיה

במשך שבועיים נאבקו הרופאים על חייו של הילד שיחק עם אחיו בן ה-5 באמבטיה בביתם, והשניים התחרו מי יצליח לשהות יותר זמן מתחת למים. אחרי שלא הוציא את ראשו מהמים, הוזעקו כוחות ההצלה שהצליחו להחזיר לו את הדופק ופינו אותו לבית החולים. היום הוא מת בבית החולים הדסה. הלוויתו תתקיים בצהריים

צילום ארכיון (שי וקנין, דוברות מד"א)

בבית החולים הדסה עין כרם מת הילד בן ה-6 שטבע באמבטיה בעת משחק עם אחיו. הילד שהובהל לבית החולים לפני שבועיים, היה מאושפז כל העת במחלקה לטיפול נמרץ בבית החולים. הרופאים נאבקו על חייו והלילה נקבע מותו. הלווייתו תתקיים בצהריים בבית שמש

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המקרה הטרגי התרחש בתחילת החודש. הילד ואחיו, בן חמש, התחרו ביניהם מי יכול לשהות בתוך המים יותר זמן. אחרי שהאח בן ה-6 צלל למשך פרק זמן ארוך באופן מעורר חשד ולא יצא מהאמבטיה, הזעיק אחיו הצעיר את אמו - שמיהרה להזעיק לבית המשפחה צוות של מד"א.

"מדובר באירוע קשה מאוד", סיפר לחדשות 2 באינטרנט משה בניטה, פרמדיק מד"א בית שמש מידש לאחר המקרה. "כשהגענו, בני המשפחה היו חסרי אונים והובילו אותנו אל הילד - שמצבו אז היה אנוש. התחלנו לבצע בו פעולות החייאה, ולמרבה המזל - הן נשאו פרי".

אחרי שאנשי הצוות הרפואי הצליחו להחזיר את הדופק בגופו של הילד, העבירו אותו לטיפול ביחידת הטראומה בבית החולים "הדסה עין כרם" שבירושלים, שם כאמור מת מפצעיו.