סכנין: השר מגיע לכנס בביה"ס - הלימודים בוטלו

השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' ישתתף מחר בכנס למאבק בתאונות הדרכים במגזר הערבי, שייערך בבית ספר בסכנין. בעקבות כך, הודיעה הנהלת בית הספר ל-600 תלמידים על ביטול הלימודים מחר. התלמידים זועמים: "פוגעים לנו בהכנות לבגרות"

אהרונוביץ'. ישתתף בכנס (חדשות 2)

600 תלמידים בבית הספר "אל-בשאא'ר" יישארו מחר בבתיהם ולא יגיעו ללימודים. הסיבה: כינוס בנושא המלחמה בתאונות הדרכים במגזר הערבי, שייערך בהשתתפות השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' בתחומי בית הספר. תלמידי בית הספר זועמים וסבורים כי ההחלטה שגויה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היום קיבלו תלמידי בית הספר, בו לומדים תלמידים מסכנין ומאזור הגליל, הודעה לפיה לא יתקיימו מחר לימודים בגלל הגעת השר לביטחון הפנים. "ההחלטה הזאת פוגעת בנו", סיפר היום לחדשות 2 באינטרנט אחד התלמידים בבית הספר. "תלמידי כיתות י"א-י"ב נמצאים בתקופה בה הם עוברים הכנה לבחינות הבגרות, וכל יום שמפסידים פוגע בחומר הלימוד".

אביו של הנער זעם על ההחלטה. "זו שערוריה", אמר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "מדובר בביקור של שר. מדוע מבטלים את הלימודים? צריך לעשות בדק בית כיצד זה קורה בישראל של שנת 2012".

הכינוס עצמו, בהשתתפות שוטרים ממשטרת התנועה הארצית וגורמים מהמשרד לביטחון פנים, ייערך בשעות הצהריים. עם זאת, הוחלט לבטל את הלימודים על מנת להיערך להכנת האירוע לאורך היום.