חייל משוחרר מהצפון זכה ב-15 מיליון שקל בלוטו

צעיר בן 22, העובד במפעל בצפון, קיבל מאמו שיחת טלפון ששינתה את חייו: טופס הלוטו עם המספרים המורכבים מתאריכי הלידה של משפחתו הוא הטופס הזוכה ב-15 מיליון שקלים. "הייתי בטוח שזה סוג של בדיחה", סיפר הצעיר, שמתכוון לנצל את כספי הזכייה כדי לעזור להוריו: "כל שאני רוצה זה לגרום לאמא אושר, שתוכל לנוח"

שיהיה במזל. הזוכה הצעיר (שמוליק רחמני)

משוחרר ומעושר: צעיר בן 22 מצפון הארץ, שסיים לפני כשנה את שירותו הצבאי, זכה ב-15 מיליון שקלים בלוטו בהגרלה שנערכה ביום שלישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"המספרים הידניים שמילאתי הם מספרים שאמא שלי ממלאה במשך שנים והם מורכבים מתאריכי ימי ההולדת של כל המשפחה", סיפר הזוכה, שעובד שעות רבות ביום במפעל, והוסיף כי אמו בודקת את הטופס לאחר כל הגרלה: "היא התקשרה אלי ובישרה לי שזכינו, הייתי בטוח שזה סוג של בדיחה על חשבוני, אך היא נשמעה כ"כ נרגשת שאי אפשר היה לטעות".

למרות ההתרגשות, לא ניגשו בני המשפחה מיד לבית מפעל הפיס. "החלטנו להמתין מספר ימים מכיוון שאנו גרים במקום קטן בו כל אחד מכיר את השני", הסבירו. בינתיים, היה מונח הטופס הזוכה בתיק האישי של האם, ששמרה היטב על האוצר.

"נוכחנו לדעת שקשה מאוד להעביר את הזמן כאשר טופס עם זכייה בסכום של 15 מיליון שקלים נמצא אצלנו", הודה הצעיר, "מצאנו את עצמנו כמה פעמים ביום בודקים את הטופס שוב ושוב על מנת לוודא שאכן זכינו ובכל פעם מחדש לא האמנו שאכן זה קורה לנו, שהתמזל מזלנו".

הזוכה המאושר ציין כי הוא מתכוון לנצל את דמי הזכייה כדי לעזור להוריו. "אין להם דירה ועכשיו בזכות הכסף הרב שזכינו בו נוכל סוף סוף להירגע מהמרוץ הקשה. אמא שלי עובדת קשה, בעבודה פיזית, לא קלה וכל שאני רוצה זה לגרום לה אושר, שתוכל לנוח ולהיות קצת עסוקה בעצמה ולא באחרים", הוא מוסיף.