צפו: פיצוצים ובהלה בעיר שדרות

בעיר שדרות ביטלו הבוקר את הלימודים לאחר שמטח רקטות נורה לעיר. אחד המפעלים נפגע מירי רקטה. ראש העיר: "אין לנו שגרת חיים, לא יודעים מה יקרה". מצלמת חדשות 2 תיעדה את רגעי הבהלה בעיר

הבוקר בוטלו הלימודים בשדרות ובתיעוד צלם חדשות 2 מיכה שמילוביץ' הבוקר בעיר, ניתן לראות את רגעי הבהלה והפיצוצים בעת שמיעת אזעקת "צבע אדום". במקביל, מפעל בעיר נפגע ישירות מרקטה - ובמזל לא היו נפגעים בנפש. הלימודים בעיר לא מתקיימים וראש העיר דוד בוסקילה הורה למוסדות החינוך לשלוח את הילדים לבתיהם רק לאחר שיוודאו שהוריהם נמצאים בבתים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"שמתי לעצמי כלל לא להתערב בשיקולים מדיניים וביטחוניים אבל הגיעו מים עד נפש", סיפר לחדשות 2 באינטרנט ראש עיריית שדרות דוד בסוקילה. "12 שנים התושבים בלי שגרת יום, בלי לדעת מה יקרה, יש לנו צבא חזק שיכול לכפות את העובדה שהיישובים יהיו בשקט - ממשלת ישראל צריכה להגיד לצבא להפסיק את זה".

הפגזות במהלך ארוחת יום ההולדת: "הרבה לחץ"

"האזרח הקטן לא מרגיש שהוא חי בביטחון בכלל, אנחנו מרגישים חוסר ביטחון רוב הזמן", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דניאל מטרי, תושב כרם שלום. אתמול הוא יצא עם אשתו ונערי שנת שירות אותם היא מחנכת לחגוג את יום הולדתה ה-30 באשקלון אבל במהלך הארוחה הם קיבלו דיווחים על הפצצות והחליטו לחזור לקיבוץ.

"הגענו לקיבוץ, החנינו את הרכבים באזורים ממוגנים וכמה דקות אחרי שכולם חזרו למגורים נשמע 'צבע אדום' והפצצה - זה גורם לכולנו להרבה לחץ", הוא ציין. "יש הרבה צעקות, ריבים - צריך להיכנס לרצועה ולהפסיק להפציץ מהאוויר כי אנחנו סופגים את הבומים".

אש בדרום - סיקור מלא:

3 נפגעים מפגיעת רקטה בשדרות

הפגיעה בג'יפ צה"ל: שני חיילים עדיין מונשמים ומורדמים

ראשי רשויות בדרום: "אנחנו לא ברווזים במטווח"

חיל האוויר תקף 5 פעמים בעזה במהלך הלילה

קריאות במערכת הפוליטית: "הגיעה השעה לטיפול שורש בעזה"

החיילים מנותחים: "הם בסכנת חיים"

הסלמה בדרום: ירי לעבר חבל אשכול

טיל נ"ט פגע בג'יפ צה"ל בעזה