אשקלון: בן 20 נהרג כשהתנגש במשאית חונה

צעיר שנסע באשקלון התנגש עם מכוניתו מסיבה שאינה ברורה במשאית שחנתה ברחוב, מותו נקבע במקום. במהלך סוף השבוע נהרג אדם נוסף בתאונת "פגע וברח" סמוך לים המלח. צעיר נוסף נפצע קשה לאחר שהתנגש עם הקטנוע עליו רכב בגדר הפרדה

סוף שבוע קטלני בדרכים (חדשות 2)

צעיר כבן 20 נהרג לפנות בוקר באזזור התעשייה הדרומי באשקלון לאחר שהתנגש עם רכבו הפרטי במשאית שחנתה בצד הדרך. פראמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו של הצעיר במקום. מחקירה ראשונית לא ניתן לקבוע את נסיבות התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 03:30 התקבל דיווח במוקדי כוחות ההצלה, ולפיו צעיר ביצע תאונה עצמית עם משאית חונה ברחוב האומן שבעיר. צוות פראמדיקים של מגן דוד אדום שלווה ברופא הגיע לזירת התאונה, אך נאלץ לקבוע את מותו של הנהג - צעיר כבן 20.

סוף שבוע קטלני בדרכים: רוכב אופניים נהרג ב"פגע וברח"

ביום שישי נדרס למוות רוכב אופניים כבן 30 בכביש 31, סמוך לצומת זוהר שליד ים המלח. לאנשי צוות מד"א שהגיעו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו. נהג הרכב הפוגע נמלט מהזירה ומאוחר יותר נלכד באחד המחסומים שהציבה המשטרה באזור. אחר הצהריים הוארך מעצרו בשישה ימים.

חקירה ראשונית העלתה כי מעוצמת הפגיעה, נזרק ההרוג מהאופניים והוטח בקרקע. כוחות ההצלה שהגיעו למקום מצאו אותו כשהוא שרוע על הכביש, ללא הכרה, דופק או נשימה. בשל כך, זמן קצר אחרי שהחלו פעולות ההחייאה נקבע מותו.

מאוחר יותר, נתפס במחסום משטרתי החשוד במעשה - צעיר בן 23, תושב הפזורה הבדואית שבאזור ערד. הוא הועבר לחקירה. "הנהג ורכב המיצובישי הפוגע נמצאים כעת בידינו", אמר לחדשות 2 באינטרנט רב-פקד יובל פז, קצין תנועה נגד. "הוא הודה במעשה ודיווח כי ברח מהזירה כי היה שרוי בהלם". בתום חקירתו, הובא החשוד בפני שופט - שהאריך את מעצרו בשישה ימים.