סמוך לים המלח: רוכב אופניים נהרג בתאונת "פגע-וברח"

כוחות גדולים של משטרה ערכו מצוד אחר הנהג שהיה אחראי לדריסתו למוות הבוקר של גבר כבן 30, ואחר כך נמלט מהזירה מבלי להגיש לו עזרה. כעבור זמן קצר נלכד החשוד, צעיר בן 23 מהפזורה הבדואית באזור ערד. ומעצרו הוארך בשישה ימים

רוכב אופניים כבן 30 נדרס למוות הבוקר בכביש 31, סמוך לצומת זוהר שליד ים המלח. לאנשי צוות מד"א שהגיעו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו. נהג הרכב הפוגע נמלט מהזירה ומאוחר יותר נלכד באחד המחסומים שהציבה המשטרה באזור. אחר הצהריים הוארך מעצרו בשישה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים ? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

חקירה ראשונית העלתה כי מעוצמת הפגיעה, נזרק ההרוג מהאופניים והוטח בקרקע. כוחות ההצלה שהגיעו למקום מצאו אותו כשהוא שרוע על הכביש, ללא הכרה, דופק או נשימה. בשל כך, זמן קצר אחרי שהחלו פעולות ההחייאה נקבע מותו.

מאוחר יותר, נתפס במחסום משטרתי החשוד במעשה - צעיר בן 23, תושב הפזורה הבדואית שבאזור ערד. הוא הועבר לחקירה. "הנהג ורכב המיצובישי הפוגע נמצאים כעת בידינו", אמר לחדשות 2 באינטרנט רב-פקד יובל פז, קצין תנועה נגד. "הוא הודה במעשה ודיווח כי ברח מהזירה כי היה שרוי בהלם". בתום חקירתו, הובא החשוד בפני שופט - שהאריך את מעצרו בשישה ימים.

האירוע באזור ים המלח הוא תאונת ה"פגע-וברח" השנייה במספר ביממה החולפת: בשעות הצהריים של אתמול נפצע קל-בינוני ילד בן תשע שנדרס על ידי אופנוע במעבר חצייה בשכונת נווה שאנן שבחיפה. הוא פונה לבית החולים "רמב"ם" שבעיר כשהוא סובל מחבלות בחלקים נרחבים של גופו.

עדי ראייה שהיו במקום סיפרו כי הנהג הפוגע עקף אוטובוס שעצר במעבר החצייה כדי לאפשר לילד לחצות - פגע בו, וחרף העובדה שהבחין במה שהתרחש - נמלט מהמקום. גם אחריו מנהלת המשטרה מצוד.