י-ם: קשיש התהפך עם קלנועית לוואדי ונהרג

תושב ירושלים בן 82 נהרג לאחר שהתהפך עם קלנועית עליה נסע בשכונת מלחה שבירושלים והידרדר לוואדי. צוות מד"א שהגיע למקום ביצע בו פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותו

קשיש בן 82 מירושלים נהרג הבוקר כשהתהפך עם הקלנועית בה נסע והידרדר לוואדי. צוות מד"א שהגיע לאזור ביצע בו פעולות החייאה ממושכות, אך לבסוף נאלץ לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הקשיש, המתגורר ככל הנראה באזור בו אירעה התאונה, נסע בקלנועית ברחוב קדושי סטרומה בשכונת מלחה בבירה. מסיבה לא ברורה, התהפכה הקלנועית והידרדרה מטרסה בגובה של כשבעה מטרים. פרמדיקים של מד"א טיפלו באיש שנפצע בראשו ואיבד את הכרתו, אך ללא הועיל.

אילן גור ארי, פרמדיק מד"א שהגיע למקום, סיפר שבני משפחתו של הקשיש ששהו ככל הנראה באזור ניסו לסייע לו ואף הזעיקו עזרה. "מצאנו אותו שרעו על הקרקע וזיהינו שהוא במצב קריטי", אמר. "במשך 30 דקות ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות, בכדי להצילו. אבל בסופו של דבר הבנו שלא נותרה ברירה ונאלצנו לקבוע את מותו".

בוחני תנועה של המשטרה שהגיעו לזירת התאונה מסרו כי הקשיש נסע על כורכר בסמוך לביתו, ובשל כך התהפכה הקלנועית והידרדרה. לדברי המשטרה, נכדו של האיש ששהה בסמוך, הבחין בנעשה ופנה לבני משפחה נוספים ולמד"א לקבלת סיוע.