צפו: הכיסא הייחודי שיעזור לללי הכבשה ללכת

מטפלת בחיות ומעצב תעשייתי חברו יחד כדי לסייע לטליה שנולדה עם פגם ברגליה הקדמיות לצעוד. היא טיפלה בה מאז שהייתה בת שבועיים והוא עיצב עבורה כיסא גלגלים שמותאם למידותיה. כך זה נראה

הדר שטרן, מטפלת אלטרנטיבית בחיות ממושב כפר מרדכי שבשפלה, קיבלה לידיה את ללי, כבשה צעירה, כשהייתה בת שבועיים בלבד. ללי נולדה עם פגם ברגליה הקדמיות שמונע ממנה ללכת. בשל הקושי להעניק לה סיוע, פנתה שטרן למעצב התעשייתי עינב חממי שעיצב עבור הטליה כיסא גלגלים ייחודי. כעת מגייסים השניים כספים שייתרמו לניתוח להצלתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הדר פנתה אליי כי היא ידעה שאני מעצב גם מתקנים מהסוג הזה", סיפר חממי, פעיל למען בעלי חיים, לחדשות 2 Online. "הגעתי למשק, ביצעתי מדידות לכבשה ועיצבתי עבורה את כיסא הגלגלים".

אבל לילי צריכה הרבה יותר מכיסא גלגלים כדי לשפר את חייה. בעמוד הפייסבוק שלו פנה המעצב ללבו של הציבור הרחב כשכתב: "ללי צריכה לעבור בדיקת מומחה אורתופד, בדיקת קרדיולוג, צילומי רנטגן ובהתאם לתוצאות אולי גם ניתוח. כיוון שכל הטיפול בה נעשה בהתנדבות, ללי זקוקה לתרומה שלכם כדי לאפשר את הבדיקות הללו וכדי לנסות להחזיר לה בסופו של דבר את היכולת ללכת בכוחות עצמה".

רוצים לסייע? לתרומות ניתן לפנות ל - hadar.gu@gmail.com