בני הזוג גור נטמנו: "האופנוע שאהבת לקח אותך ממני"

מאות השתתפו בהלווייתם של בני הזוג אביקם וליאת גור שנהרגו בתאונת האופנוע אתמול בצפון. בנו בן ה-13 של אביקם ספד: "אני כבר מתגעגע". אחותה של ליאת אמרה מעל הקבר: "לפחות ברגע האחרון עשיתם את מה שאהבתם, מבטיחים לשמור על הילדים"

מאות ליוו את בני הזוג בדרכם האחרונה (חדשות 2)

לבית העלמין ירקון שבפתח תקווה הגיעו היום מאות בני אדם כדי ללוות בדרכם האחרונה את אביקם וליאת גור, בני הזוג מהוד השרון שנהרגו אתמול בתאונה האופנוע הקטלנית במחלף עין-תות. את הלוויה ליוותה שיירת אופנועים שיצאה ממחלף גלילות, המקום שבו החל המסע של מועדון הרוכבים - ממנו לא שבו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך טקס ההלוויה ספד בנו בן ה-13 של אביקם לאביו המנוח. "טיילנו יחד הרבה על האופנוע שכל כך אהבת - והוא לקח אותך ממני. אני כבר מתגעגע", אמר בבכי. אחותו של אביקם אמרה מעל קברו הפתוח: "היית ותישאר הגב החזק שלי. בכל תחום בחייים הצלחת. לא האמנתי שזה יכול לקרות לאח שלי, שהוא כל כך אחראי וזהיר. תמיד סמכתי עליך וידעתי שתחזור הביתה בשלום - עד הבוקר הנורא".

אחותו של ההרוג הוסיפה: "אני יודעת שמשהו טכני קרה - האופנוע או הכביש. זה לא באשמתך. מספר ימים לפני מותך סיכמנו שיש למצות כל רגע בחיים. אני שמחה שלפחות הלכת בדרך שלך".

"מקווים שיום אחד ניפגש למעלה"

אביה של ליאת גור ספד לבתו המנוחה: "כולנו תקווה שיום אחד ניפגש למעלה", אמר. "אוהבים אותך ואת אביקם ששמר עלייך ונתן לך בן. אנחנו נשמור עליו". כשהורדה לקבר, אמרה חברתה בכאב: "ראיתי בחדשות שהייתה תאונת דרכים קשה בצפון. לא תיארתי לי שמדובר בכם. הייתם לי חברי נפש - שעכשיו פצועה".

יממה אחרי התאונה הקטלנית, שגבתה את חייהם של אביקם וליאת גור מהוד השרון, ממשיך להיות קשה מצבו של רוכב האופנוע הנוסף שנפגע בהתהפכות ונשקפת סכנה לחייו. הוא עדיין מאושפז בחדר טיפול נמרץ בבית החולים רמב"ם בחיפה, וצפוי לעבור עוד סדרת ניתוחים.

אמש עבר הרוכב ניתוח מסובך שנמשך יותר משבע שעות, אך הוא עדיין סובל מפגיעות קשות בגפיים. בני משפחתו וקרוביו שוהים לצידו ומתפללים לשיפור במצבו. "אינני זוכר פציעה כה קשה בשתי גפיים בו זמנית", סיפר אתמול מנתחו של הפצוע, ד"ר סמי ניטצקי, מומחה לכלי דם. "אני מקווה שנצליח להציל את איבריו".