סילבסטר 2015: לילה של תאונות, קטטות וגם לידות

137 בני אדם נזקקו לטיפול רפואי במהלך ליל הסילבסטר לאחר שהיו מעורבים בתאונות דרכים, התמוטטו בעקבות שתיית אלכוהול מוגזמת או היו מעורבים בקטטות אלימות. אך בבתי החולים נרשמו גם רגעים שמחים עם הגעתן של נשים הרות שכרעו ללדת את הילדים הראשונים של 2015

ארכיון (חדשות 2)

חגיגות השנה האזרחית החדשה ידועות כמועדות לפורענות, בעיקר בשל שתיית אלכוהול מופרזת. מהבחינה הזאת 2015 נפתחה כמיטב המסורת עם ליל עבודה עמוס של כוחות המשטרה וההצלה ברחבי הארץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוותי מגן דוד אדום העניקו במהלך הלילה טיפול רפואי למאות חולים, מתוכם 137 בני אדם שנפגעו במהלך חגיגות ואירועי הסילבסטר. 54 בני נוער ומבוגרים נזקקו לטיפול בעקבות שתיית משקאות משכרים, 23 בני אדם נזקקו לטיפול לאחר שהתעלפו.

באחד המקרים, נמצא נער כבן 15 כשהוא מוטל בתחנת אוטובוס בחולון. הוא פונה על ידי אנשי מד"א לבית חולים כשהוא מעורפל הכרה. במקרה אחר, נערה כבת 16 לקתה בהיפותרמיה לאחר שנרדמה בשטח פתוח סמוך לגני תקווה.

25 בני אדם נפצעו במהלך הלילה בתאונות דרכים, רובן קלות למרבה המזל. חמישה נפצעו בינוני ו-20 נפצעו קל. 24 בני אדם נפגעו באירועי אלימות, שניים מהם פונו לבתי חולים במצב בינוני, בהם אישה בת 54 שנדקרה בראשון לציון.

אך גם נקודות אור היו הלילה: שמונה יולדות פונו באמבולנסים של מגן דוד אדום לאחר שחוו צירי לידה, והגיעו לבתי החולים ברחבי הארץ על מנת ללדת את הילדים הראשונים של שנתון 2015.