הרוג ופצוע קשה בשתי תאונות דרכים

רוכב אופנוע כבן 20 נהרג הלילה סמוך לכניסה לגדרה, לאחר שהחליק ואיבד שליטה על כלי הרכב. מוקדם יותר הלילה נפגע צעיר כבן 28 מכלי רכב סמוך לנתניה, ככל הנראה בשעה שירד מרכבו להחליף צמיג. המשטרה חוקרת את נסיבות התקרית

הרוג ופצוע קשה בשתי תאונות דרכים (חדשות 2)

לילה קשה בכבישים: רוכב אופנוע נהרג בתאונה סמוך לכניסה לגדרה, לאחר שככל הנראה איבד שליטה והחליק. קודם לכן נפצע צעיר כבן 28 באורח קשה בכביש החוף. המשטרה מעריכה כי נפגע מכלי רכב בשעה שהחליף צמיג ברכבו אך נסיבות התאונה נחקרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

קצת אחרי השעה 03:00 לפנות בוקר נמסר למוקד מד"א מרחב איילון על רוכב אופנוע שנמצא מוטל לצד הדרך בכביש מספר 40, בכניסה הדרומית לגדרה. פרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום מצאו את הצעיר, כבן 20, ללא רוח חיים ונאלצו לקבוע את מותו. בשלב זה לא ברור מה גרם לתאונה, אך מהמשטרה נמסר כי רוכב האופנוע ככל הנראה החליק, מסיבה שאינה ידועה, וכי מדובר בתאונה עצמית.

כשעה קודם לכן נמסר למוקד מד"א מרחב שרון על גבר בן 28 שנפגע בכביש החוף, בירידה ממחלף נתניה לכיוון צפון. פרמדיקים שהגיעו למקום העניקו לצעיר טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו לבית החולים לניאדו במצב קשה, כשהוא סובל מפגיעה רב מערכתית, מורדם ומונשם. מהערכה ראשונית של המשטרה עולה כי הצעיר נפגע בשעה שירד מכלי הרכב על מנת להחליף צמיג, אך החקירה נמשכת.