מורן מזוז בראיון אחרי התאונה הקשה: "רוצה לחזור להיות אני"

הזמרת מורן מזוז שנפצעה קשה מאוד בתאונת דרכים לפני פחות מחודשיים, משתקמת עכשיו בבית לוינשטיין. מזוז, שהתבלטה בעונה השביעית של כוכב נולד, הוציאה כעת שיר חדש שהוקלט לפני התאונה. בראיון היא מספרת על התאונה הקשה והתקוות לעתיד

"יש לי פחד שאני לא אחזור להיות מה שהייתי", אומרת מורן מזוז. "אני עדיין לא, למרות שאני מדברת, אני לא מצליחה לחזור למה שהייתי, לאותה שמחת חיים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הזמרת מורן מזוז לא חשבה אף פעם שהיא תהיה כל-כך מאושרת רק מהיכולת ללכת, אומנם עם צליעה, אבל בכוחות עצמה. לפני כמעט חודשיים מזוז שסובלת מראייה לקויה יצאה להליכת ערב בפתח-תקווה. בצומת מרכזי היא נעצרה במעבר חצייה וכשחצתה את הכביש פגע בה אופנוען. "אמרו לי שהאופנוע פשוט העיף אותי", היא מספרת.

המשטרה בודקת כעת האם מזוז או האופנוען חצו את הצומת באדום, אבל היא אומרת בראיון: "אני זוכרת שראיתי ירוק בוודאות מלאה".

"נמחקו לי שבועיים מהחיים"

מזוז פונתה במצב קשה מאוד לבית החולים וסבלה מ-5 שברים בגולגולת, שבר בעצם הבריח ושבר ברגל. "פשוט נעלמתי, נמחקו לי שבועיים מהחיים, לא ידעתי כלום", היא מתארת את אותם ימים.

מזוז מספרת שהיה רגע אחד בלתי נשכח מבחינתה שנתן לה כוח בבית החולים, לצאת למסע השיקום המפרך: "כשהתעוררתי אחותי וכל החברים רצו להראות לי דברים כדי לשמח אותי והם הראו לי דברים שאנשים כתבו עליי, שעם ישראל בירך אותי וזה מרגש אותי".

עכשיו מורן כבר מוציאה שיר חדש שנקרא "מכאן ועד עולם" שהקליטה עם שניר כהן לפני התאונה. היא ממשיכה בתהליך השיקום הממושך בבית לוינשטיין וכרגע עדיין לא יכולה לדמיין את עצמה שרה על הבמה.

"החלום שלי זה לחזור להיות אני", היא מסכמת. "אני מתרגלת את זה חזק, להיות מי שאני, להיות שמחה".