ירושלים: חיילת תיעדה חרדי שירק עליה ועל אמה

חיילת צעירה מירושלים טוענת כי הותקפה הבוקר בירושלים על ידי צעיר חרדי שירק עליה ועל אמה ללא כל סיבה. החיילת התעשתה במהירות, רדפה אחרי הצעיר ותיעדה אותו במצלמתה. "זאת העיר שלי, צריך לשים סוף לתופעה הזאת", הדגישה

החיילת צילמה את החרדי שירק (פייסבוק)

הללי יצחקי, חיילת צעירה מירושלים, טוענת כי הותקפה הבוקר על ידי חרדי בשנות ה-20 לחייו שירק עליה ועל אמה, שעה שעמדו ברמזור אדום ברכבן ברחוב מרכזי בעיר - ללא כל סיבה או התגרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אמא שלי השאירה את החלון חצי פתוח בגלל שהיא מעשנת", סיפרה החיילת בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. לטענתה, חרדי צעיר ניגש לרכב שנעצר, הכניס את ראשו לחלון הפתוח, צרח עליהן וירק יריקה עסיסית לעברן. "אמא שלי קיבלה את זה ישר לפנים, אני חטפתי ריקושטים על המדים".

מבולבלות והמומות הן קפאו על מקומן. שניות לאחר מכן התעשתו, ופתחו בריצה לעבר הצעיר שנמלט מהמקום. "החלטנו לנסות לצלם אותו", סיפרה החיילת. "הוא הבחין בי מצלמת וברח, התקשרנו למשטרה ודקות לאחר מכן הגיעו שני שוטרים".

החיילת: "צריך לשים קץ לתופעה הזאת"

"זאת היתה חוויה לא נעימה ומשפילה", משחזרת רונית, אמה של החיילת. "הוא המשיך לעמוד שם לחכות לקורבן הבא שלו, פחדתי לצאת מהאוטו, פשוט רעדתי".

בכוונת הללי לגשת עם אמה לתחנת המשטרה המקומית ולהגיש תלונה רשמית נגד הצעיר התוקף. "אני גרה פה כל חיי ומכבדת את האוכלוסייה ומנהגיה", הדגישה החיילת הצעירה. "דווקא בגלל זה צריך לשים קץ לתופעה, גם אם מדובר רק בקומץ מהמגזר".

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.