חשד לפגע וברח: רוכב סקייטבורד נפצע בינוני

צעיר בן 22 נפגע מרכב חולף בתל אביב, שלפי החשד נמלט מהמקום. הוא פונה לבית החולים איכילוב, שם עבר ניתוח. המשטרה איתרה את הנהג הפוגע זמן קצר אחרי התאונה ועיכבה אותו לחקירה

הרוכב נפצע בינוני. אילוסטרציה (רויטרס)

צעיר בן 22 נפצע היום באורח בינוני בתאונת דרכים בתל אביב בעת שרכב על סקייטבורד ונפגע מרכב חולף, שעל פי החשד נמלט מהמקום. הוא פונה במצב בינוני לבית החולים איכילוב בעיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

התאונה אירעה ברחוב ראול וולנברג, ובמשטרה חוקרים האם מדובר בתאונת פגע וברח, לאחר שהנהג הפוגע, בן 27, נמלט מהמקום לאחר המקרה.

הוא נעצר כעבור זמן קצר על ידי המשטרה והועבר לחקירה, שלאחריה שוחרר בתנאים מגבילים. רוכב הסקייטבורד שפונה לאיכילוב עבר ניתוח ומאושפז כעת בחדר טראומה.

הרוכב יותם מלמד נהרג - אבריו נתרמו

התאונה היום אירעה פחות משבוע לאחר מותו של יותם מלמד בן ה-23 מתל אביב שנהרג לאחר שהחליק על סקייטבורד, נפל ונפגע בראשו. ביום חמישי האחרון הודיעה משפחתו של יותם כי יתרמו את אבריו. מלמד הובהל לבית החולים "איכילוב" בתל אביב במצב אנוש והרופאים נאבקו על חייו, עד שנאלצו לקבוע כי מת מוות מוחי.

"יותם, נער יפהפה, רגיש ואהוב על הכול, חונך מגיל ינקות על ערכי העזרה לזולת והערבות ההדדית, בבחינת אדם לאדם-אדם", מסרו בני משפחתו. "מרגע שנחתה עלינו האיומה שבבשורות, היה ברור לכל אחד מאיתנו כי איבריו ייתרמו להצלת חיים", אמרו קרוביו. הם הוסיפו שזה היה רצונו וצוואתו של יותם.