בגלל מזג האוויר: שיבושים ברכבת ישראל

אזרחים רבים נאלצו להתמודד הבוקר לא רק עם קשיי מזג האוויר, אלא גם עם רכבת מקרטעת שנתקעה במשך שעות ארוכות באמצע הדרך עקב הצפות וכשלים במערכת האיתות במספר תחנות בין תל אביב לחיפה. "זה בלתי נסבל, המתנו יותר משעתיים", סיפר אחד הנוסעים המתוסכלים. רכבת ישראל: צוותים פועלים לתקן את התקלה

שיבושים בתנועת הרכבות, ארכיון (עזרי עמרם, חדשות 2)

מזג האוויר הסגרירי הביא עמו גשמי ברכה אך גם לא מעט תקלות והפסקות חשמל ברחבי הארץ: שיבושים רבים מורגשים בשעות האחרונות בקו הרכבת בין תל אביב לחיפה בשל הצפות ותקלות במערכת האיתות במספר תחנות בין חיפה לתל אביב. "הרכבת נוסעת באיטיות ועוצרת ללא הפסקה", סיפר אחד הנוסעים התקועים על המסילה לחדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה מעצבן להיתקע ברכבת ועוד לפני השבת כשממהרים הביתה", סיפר נועם יוסף, סטודנט מהטכניון שעלה לרכבת בתחנת חוף הכרמל ונתקע באזור בית יהושע. "חלק מהאנשים צריכים להגיע למקומות יותר רחוקים מתל אביב כמוני. הסדרנים לא הבינו מה קורה והתנהגו כאילו הם לא יודעים כלום".

קרן עמיאל, נוסעת נוספת ברכבת שעלתה אף היא בתחנת החיפאית הוסיפה: "זה מתסכל שדיווחו לנו רק חצי שעה אחרי שהרכבת עצרה שיש בעיה. הרכבת נעמדה למשך חצי שעה ורק אז אמרו מה קורה". נוסעים נוספים הביעו חשש כי לא יספיקו להגיע לביתם לפני כניסת השבת. לדבריהם, הרכבת נעה למרחקים קצרים ועוצרת ללא הרף.

בדוברות הרכבת אישרו כי קיימת תקלת תקשורת באזור תחנת נתניה בשל הצפות ובעיה במערכת האיתות של רמזורי המסילות. צוותים של רכבת ישראל נשלחו לטפל בתקלה וימשיכו לעשות זאת עד לפתרונה.