יומולדת שמח: ראש הממשלה בנימין נתניהו חוגג 63

רגע לפני המתח של מערכת הבחירות פינה ראש הממשלה מקום בלו"ז הצפוף כדי לציין את יום הולדתו ה-63. בני משפחתו ושותפיו לממשלה כיבדו אותו בנוכחותם - והרעיפו ברכות ושבחים. מצבו הבריאותי - מצוין

נתניהו בחגיגת יום ההולדת (אבי אוחיון, לע"מ)

סדר היום של ראש הממשלה בנימין נתניהו עמוס ממילא, במיוחד לנוכח מערכת הבחירות הממשמשת ובאה. למרות כל אלה, הוא מצא זמן בלו"ז הצפוף לציין את יום הולדתו ה-63 - וזכה לברכות הן מצד שותפיו לממשלה והן מצד אזרחים רבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בחגיגה הצנועה לרגל המועד השתתפו גם בני משפחתו של נתניהו. "זה לא קל להיות אשת ראש ממשלה או בניו, בוודאי לא של ראש הממשלה הזה", הוא אמר בחיוך - והוסיף: "סיבה שנייה שאני מתרגש היא הברכות בפייסבוק כתבו לי המוני אזרחים. זה דבר שלא היה". 

שר הביטחון אהוד ברק זנח לרגע את המתיחות הפוליטית בינו לבין נתניהו ואמר: "פגשתי אותו (את ראש הממשלה) כשהוא היה קצין צעיר ופעיל מאוד".

על תכונותיו פירט: "ראיתי אותו מקרוב במבחנים הראשונים שלו בניווט עצמאי ובקבלת החלטות, גם כשהייתה אי-ודאות ובמצבים עתירי סיכונים. כבר אז היה אפשר לראות אצל ביבי את בהירות המטרה ואת הנחישות להגיע אליה בסוף".

אל המברכים הצטרף גם שר החוץ אביגדור ליברמן, שהחליט להתייחס למשמעות גילו של נתניהו - 63 - בגימטריה. "זה 'יוזם' וגם 'בונה'", אמר - ופנה בחיוך לשני בניו של ראש הממשלה: "אבנר ויאיר - לתשומת לבכם: 63 זה גם 'סבא'".  

רק בריאות

כמדי שנה, פורסמו הערב נתונים על מצבו הבריאותי של נתניהו. רופאו האישי, הד"ר צבי הרמן ברקוביץ', קבע כי בריאותו מצוינת וציין כי הוא "שומר על אורח חיים בריא ועל תזונה נכונה".

עוד הוא ציין כי לחץ הדם של ראש הממשלה הוא 120/80 בסיוע תרופתי קל, ללא שינוי מהדיווחים בשנים שעברו. נתניהו עדיין מחלים מהקרע בגיד רגלו, והומלץ לו להמשיך בטיפולי פיזיותרפיה - לצד חזרתו ההדרגתית לאימון בחדר כושר.