החובש טיפל בפצועה קשה בתאונה וגילה שמדובר בבתו הקטנה

ילדה בת 8 נפצעה קשה בתאונת דרכים בנתיבות, וזמן קצר לאחר שחובש ארגון "איחוד הצלה" הגיע לטפל בה הוא גילה כי מדובר בלא אחרת מבתו. הוא הוכה בהלם ולא הצליח להמשיך את הטיפול. כעת היא מאושפזת בבית החולים סורוקה בבאר שבע. מקורביו: "כולנו תפילה להחלמתה"

"החובש היה בהלם". אילוסטרציה (רויטרס)

זה החל בעוד קריאה שגרתית לתאונת דרכים בנתיבות, אבל מתנדב ארגון "איחוד הצלה" שהגיע למקום גילה לאחר שהחל בטיפול שמי שנפצעה קשה בתאונה היא לא אחרת מבתו הקטנה בת השמונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כשהגיע למקום ב-13:30 בצהריים הוא החל לטפל בפצועה במלוא המרץ ולאחר זמן קצר שהביא ציוד רפואי כדי לטפל בה, הוא גילה שזוהי ילדתו שנפצעה קשה לאחר שנפגעה מרכב נוסע. למקום הוא הגיע עם עוד שניים מהמתנדבים בעיר, שחיזקו אותו לאחר הגילוי הקשה. "הוא לא היה יכול להמשיך לטפל בה, נכנס לסוג של הלם וחבריו תמכו בו", סיפר אחד ממקורביו.

"שמענו על דברים כאלה בסיפורים אבל כזה קורה לנו ואני בתוך הזירה אז התגובה שונה לגמרי", סיפר אחד החובשים שהיו במקום לאחד מחבריו של החובש. מצבה מוגדר כעת קשה והיא מאושפזת בחדר ההלם בבית החולים סורוקה בבאר שבע. "כולנו תפילה להחלמתה", אמר לחדשות 2 באינטרנט, אברהם פורגס מתנדב איחוד הצלה דרום.