שוב: תאונת "פגע וברח" קטלנית

תאונת קטלנית בשפלה: אדם בן 35 נמצא מוטל ללא רוח חיים בצומת סמוך לכלא מעשיהו ברמלה. צוות שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותו, המשטרה מעריכה כי הוא נפגע מכלי רכב שנמלט מהמקום

תאונה קטלנית, אילוסטרציה (חדשות 2)

שוב תאונת פגע וברח קטלנית: בכניסה לרמלה נהרג גבר בשנות ה-30 לחייו לאחר שנפגע מרכב חולף, נהג הרכב הפוגע נמלט מהמקום. צוות מד"א שהוזעק למקום נאלץ לקבוע את מותו, המשטרה פתחה בחקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה חצות התקבלה קריאה במוקד מד"א על גבר שנמצא מחוסר הכרה בכביש 44 סמוך לכלא מעשיהו, שני נהגים שעברו במקום זיהו גופה על הכביש והזעיקו את המשטרה. צוות האמבולנס שהגיע למקום מצא את הגבר, בן 35, ללא רוח חיים ונאלץ לקבוע את מותו.

המשטרה מעריכה כי ההרוג נפגע מכלי רכב, שנמלט מהמקום, ולא נשללת האפשרות כי הוא נפגע על ידי יותר מכלי רכב אחד. צוות זיהוי פלילי של משטרת התנועה במרחב השפלה שהגיע למקום חוקר את זירת האירוע במטרה לברר את נסיבות התאונה.

ראש אגף התנועה במרחב רפ"ק יונתן יהוד אמר כי הרכב החשוד בפגיעה בנהג הוא מונית מסוג קאיה. "אני קורא לנהג הפוגע לבוא ולתת עדות במשטרה. כמו כן, אם היו עוד עדי ראייה לתאונה אני מבקש מהם למסור גם כן את עדותם בתחנת המשטרה הקרובה", הוסיף.