בגלל עימות בין מתנדבי הצלה: האמבולנס מקורקע

המתיחות בין מתנדבי "איחוד הצלה" למד"א ידועה כבר שנים. אלא שהיום היא שברה שיא נוסף: פרמדיקים של שני ארגוני ההצלה הוזעקו לאירוע בבני ברק, ובעימות ביניהם חשוד מתנדב "איחוד הצלה" כי תקף את אשת נהג אמבולנס מד"א ולאחר מכן השליך את מפתחות הרכב לשיחים. הוא נעצר - אך המפתחות עדיין לא נמצאו והאמבולנס מקורקע

האמבולנס עומד מקורקע, היום בבני ברק (חדשות 2)

המאבק בין ארגוני ההצלה שובר שיאים חדשים: מתנדב "איחוד הצלה" נעצר על ידי המשטרה בחשד שתקף אשת נהג אמבולנס של מד"א - והעלים מפתחות לאמבולנס שהגיע לטיפול במקרה דחוף בבני ברק. בשעה זו הוא נחקר במשטרה - אך מפתחות האמבולנס עדיין לא נמצאו, והוא מושבת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעות הצהריים הוזעק אמבולנס מד"א, בעקבות מקרה של קטיעת אצבע של ילד בן חמש ברחוב חזון איש בבני ברק. למקום הגיעו במקביל גם מתנדבי "איחוד הצלה" על מנת להעניק טיפול לילד, אך עד מהרה התפתח עימות בינם למתנדבי מד"א.

אחד ממתנדבי "איחוד הצלה" חשוד כי במהלך התקרית התגנב לאמבולנס מד"א, הוציא את המפתחות מהרכב והשליך אותם לשיחים בסמוך למקום. נהג האמבולנס טוען מצדו גם כי אותו המתנדב תקף את אשתו, שהתלוותה אליו באמבולנס כדי לטפל במקרה, ועיקם את ידה כשזו ניסתה למנוע ממנו לקחת את מפתחות האמבולנס.

בעקבות התקרית הזעיק נהג האמבולנס את המשטרה - שעצרה את המתנדב והוא נלקח לחקירה משרדי מרחב דן. אלא שמפתחות האמבולנס עדיין לא נמצאו עד לשעה זו, והוא עדיין עומד מקורקע. המתיחות בין שני ארגוני ההצלה ידעה מספר תקריות בשנים האחרונות, אך נראה בכל זאת כי מדובר בתקרית יוצאת דופן.

במשטרה אישרו את הפרטים בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. את תגובת "איחוד הצלה" לא ניתן היה להשיג עד לפרסום הידיעה.