מוצא גופתו של חלבי דורש את הפרס

חברו של מג'די חלבי שמצא את גופתו תובע את הפרס על מציאת הגופה, בגובה 10 מיליון דולר: "הבטיחו את הפרס במשך שנים, זה לא בריא שעכשיו מנסים להתחמק מלשלם את הכסף". כוזלי היה חבר ילדות של חלבי, ושהה עם המשפחה מאז נודע לה על מותו

שלושה שבועות אחרי שמצא את גופתו של חייל הנעדר מג'די חלבי מבקש חברו שמצא את גופתו את הפרס שעמותת "לחופש נולד" הבטיחה למי שימצא את החייל: 10 מיליון דולר. "הכסף הובטח במהלך השנים, ואני מצאתי אותו", אומר אברהים כוזלי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

במשך שלושה שבועות נאלץ איברהים כוזלי, בן 26 מהכפר דליית אל כרמל להתמודד עם הידיעה שהעצמות שמצא סמוך לנחל חיק שייכות לחבר הילדות שלו מג'די חלבי שנעלם לפני יותר משבע שנים. תוך כדי העבודה הוא הבחין בשאריות של שלד - מה שהיה ככל הנראה חוליות הצוואר של חלבי על הקרקע. כוזלי התקשר למוקד 100 של משטרה וחוקרי מז"פ מיהרו להגיע למקום ולהתחיל בחקירה.

"הבטיחו את הפרס במשך שנים, זה לא בריא שעכשיו מנסים להתחמק מלשלם את הכסף", אמר כוזלי בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "אני מצאתי את החייל ומגיע לי הכסף". כוזלי אמר שהוא פונה לעורך דין והתייעץ איתו על כוונתו לתבוע את משרד הביטחון ואת עמותת "לחופש נולד", שהתפרקה בינתיים.

לאחר מציאת הגופה הוא נשאל על ידי חדשות 2 באינטרנט האם בכוונתו לתבוע את הפרס, ואז ענה שהוא בינתיים רוצה שהמשפחה תתמקד באבל שלה. כוזלי, חבר ילדות של מג'די חלבי, היה עם המשפחה מאז שנודע כי הגופה שנמצאה היא גופתו של החייל הנעדר.

מציאת גופתו של מג'די חלבי - סיקור מיוחד

נמצאה גופתו של מג'די חלבי

פרשת ההיעלמות - שלב אחר שלב

"במשפחה היו בטוחים שמג'די יחזור"

מוצא הגופה: חבר ילדות של מג'די