אמו של מג'די מיררה בבכי: "קיוויתי שהוא בחיים"

שבע שנים של חוסר ודאות ותקווה באו היום אל סופן, עם קבלת ההודעה על זיהוי גופתו של מג'די חלבי - ששרידיו נמצאו סמוך ליישובו, דליית אל-כרמל. האם, פהימה, שאבדה אשתקד את בנה הצעיר, סיפרה לחדשות 2 על תחושותיה הקשות

בשעות הבוקר הידפקה ראש אכ"א, אלוף אורנה ברביבאי, על דלת בית משפחת חלבי בדליית אל-כרמל. הבשורה המרה שהייתה בפיה, על איתור גופתו של מג'די, גרמה לכך שכל התקוות שבהן נאחזו בני המשפחה נגוזו באחת - ושמה קץ לשבע שנים של אי ודאות קשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מאז קבלת הממצאים מהמכון לרפואה משפטית באבו-כביר, שלפיהם זוהתן שרידי הגופה שאותרו ביער בפאתי עוספייה כאלו השייכים למג'די, הסתגרו בני המשפחה בבתיהם.

בשעות הערב הגיע סגן השר איוב קרא (הליכוד) למקום לביקור תנחומים. לראשונה מאז הגיעה התעלומה אל סופה, סיפרה אמו של מג'די, פהימה חלבי, על תחושותיה הקשות.

"רק בשנה שעברה קברנו את אחיו"

מג'די חלבי והאזור שבו אותרה גופתו (חדשות 2)
"קיוויתי שהוא יהיה בחיים", היא אמרה לחדשות 2 בקול שבור וכשהדמעות חונקות את גרונה. "לא ציפיתי שזה יהיה הסוף של בני. אני עדיין לא מאמינה שרק בשנה שעברה קברנו את אחיו אדהם שנהרג בתאונת דרכים, ועכשיו הודיעו לי על כך ששרידי הגופה של מג'די נמצאו. כמה אוכל עוד לסבול ולשאת?". 

אל בית המשפחה נהרו מאז שעות הצהריים רבים מבין תושבי דליית אל-כרמל וכן נכבדי העדה הדרוזית. בין המנחמים גם איברהים כוזלי, חבר ילדות של מג'די ומי שאיתר לפני שבועות אחדים את שרידי גופתו במהלך עבודות שגרתיות של חישוף וגיזום עצים. תוך כדי העבודה הוא הבחין בשאריות של שלד שהיה תלוי על עץ וחלקי חולצה.

מציאת גופתו של מג'די חלבי - סיקור מיוחד

נמצאה גופתו של מג'די חלבי

פרשת ההיעלמות - שלב אחר שלב

"במשפחה היו בטוחים שמג'די יחזור"

מוצא הגופה: חבר ילדות של מג'די