צפו: רכב נתקע בגובה 7 מטרים

רכב שאיבד שליטה בדלית אל כרמל נתקע בין חומה לבין קיר של בית מגורים בגובה של 7 מטרים. הנהג וחבר שהיה עמו ברכב נפצעו קשה, והיה צורך במבצע חילוץ מורכב כדי לחלץ אותם מרכבם אל בית החולים. נסיבות התאונה נחקרות על ידי משטרת התנועה

הרכב לכוד, היום (באדיבות alarab.net)

תאונה מוזרה אתמול בדלית אל-כרמל: רכב פרטי איבד שליטה, התהפך, נפל ונתקע בגובה של שבעה מטרים בין חומה לבין קיר של בית מגורים. הנהג וחברו, שנסעעמו ברכב - נפצעו קשה. המשטרה חוקרת את נסיבות התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע הקשה התרחש אתמול אחר הצהריים, אז איבד הנהג, צעיר בן 20, שליטה על הרכב, מסיבה שעדיין אינה ברורה. המכונית התהפכה ונעצרה בגובה של שבעה מטרים. כוחות כיבוי אש שהוזעקו למקום ביצעו מבצע חילוץ מורכב להוציא את הנהג ואת החבר שהיה עמו ושניהם פונו על ידי מגן דוד אדום לבית החולים רמב"ם בחיפה כשהם פצועים באורח קשה.

קרוב משפחה של אחד הצעירים סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, "זו הייתה תאונה מוזרה מאוד, אני בהלם ממה שקרה. אנחנו נמצאים בבית החולים לידם כל הזמן". במשטרת התנועה אומרים שבינתיים בגלל מצבם של שני הפצועים עדיין לא יודעים בוודאות מה קרה בתאונה שכן אי אפשר לתחקר את הנהג, והחקירה עדיין בראשיתה.