הפתעה לחג: תושבי ת"א והמרכז קמו לגשם שוטף. צפו

מטרי גשם ירדו הבוקר באזור תל אביב והמרכז. "אני לא האמנתי תחילה כשקמתי בבוקר", סיפרה הבוקר תושבת האזור. דיווחים דומים התקבלו מחדרה ומבאר יעקב. המשך השבוע עם זאת יאופיין במגמת התחממות. התעדכנו בתחזית מזג האוויר

תושבי ת"א והמרכז דיווחו הבוקר באמצעות המייל האדום של חדשות 2 על גשם שוטף באזור תל אביב והמרכז. "אני לא האמנתי תחילה כשקמתי בבוקר, היה פשוט מבול של גשם", סיפרה תושבת הרצליה לחדשות 2 באינטרנט. "בכלל חשבתי שנעשה הבוקר על האש על הגג אבל זה כבר לא ייצא לפועל". גולשת אחרת סיפרה כי התעוררה לצלילי יורה ששטף את רחובות תל אביב, ודיווחים דומים התקבלו גם מחדרה ומבאר יעקב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גשמים מקומיים ירדו הבוקר בצפון ובמרכז. עם זאת, לא כולם יראו את הגשם, ויהיו הפוגות ממושכות לעיתים, אך זהו בהחלט יום סגרירי והרוחות יהיו חזקות. כדאי להעדיף פעילות במקום מקורה או בבית. גם בזמן ההקפות השניות הערב ייתכן גשם מקומי.

הטמפרטורות הצפויות להיום:

צפת 23-14

חיפה 25-19

טבריה 32-21

תל אביב 27-20

ירושלים 25-16

באר שבע 28-17

ים המלח 34-27

אילת 33-23

המשך השבוע יאופיין במגמת התחממות, ולמרות זאת ייתכנו טפטופים ביום שלישי לאורך מישור החוף. ביום רביעי צפוי לרדת גשם בצפון, וכך גם בחמישי - למרות העלייה בטמפרטורות. יום שישי הוא היום היחיד שנראה כרגע בתשקיף ללא גשם, עם מזג אוויר נוח לעונה.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.