צפו: אדם הקטן מוחזר להוריו

אחרי 4 שעות של חיפושים, נמצא הערב אדם חמד בן ה-3, כמה מאות מטרים מהמקום בו נראה לאחרונה. מאות שוטרים ומתנדבים חיפשו אחריו מאז הוא נעלם - עד שהתקבלה הבשורה המשמחת: אדם נמצא בריא ושלם, אך מפוחד ומבוהל, בשיחים. כך נראה הרגע בו הועבר להוריו. המפכ"ל הודה למחפשים אחר הילד

אדם חמד, הפעוט בן השלוש שעקבותיו נעלמו בשעות אחר הצהריים, נמצא הערב בריא ושלם ארבע שעות אחרי שמבצע החיפושים רחב ההיקף אחריו יצא לדרך. מאות שוטרים, מתנדבים ואנשי הצלה חיפשו אחריו - והוא נמצא כמה מאות מטרים מהמקום בו הוא נראה לאחרונה, בין השיחים, כשהוא מבוהל. הוא הועבר לבדיקה של כוחות מד"א, שהעלתה כי לא אירע לו כל רע. הוא הועבר להוריו הנרגשים, שהודו למאות שחיפשו אחריו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הילד בילה עם משפחתו הבוקר באזור, וככל הנראה נעלם במהלך משחק בגן שעשועים. מאז הדיווח על היעדרו - כוחות גדולים של משטרה חיפשו אחריו. "אחרי כארבע שעות של סריקות יסודיות, לשמחתי ולשמחת כולנו איתרנו את הילד", אמר הערב מפקד מחוז ירושלים ניצב יוסי פריינטי. "הילד נמצא כמה מאות מטרים ביער, על ידי יחידת חילוץ עציון וכוחות כיבוי אש. מצבו טוב מאוד, ואני רוצה להודות לכל מאות המתנדבים והכוחות בשטח".

מפכ"ל המשטרה רנ"צ יוחנן דנינו, בירך הערב על מציאתו של אדם הקטן והביע הערכתו לכלל כוחות המשטרה וההצלה, למתנדבים וליחידת חילוץ עציון למציאת הפעוט. "אני מעריך גם את ההירתמות הרחבה של האזרחים בערב החג, אשר סייעו רבות למשטרה. אלו הם פניה של ישראל היפה", אמר המפכ"ל.

לפני כשלושה חודשים אותר פעוט כבן שנה וחצי, כשהוא משוטט במרחק של שני קילומטרים מביתו בעיר כרמיאל. הגננת של הילד סיפרה כי הבחינה בו הולך ומתרחק ממנה - עד שנעלמו עקבותיו. שוטר שהוקפץ לסייע בחיפושים אחריו מצא אותו והשיב אותו להוריו.