נמצא בן ה-3 שנעלם באזור ירושלים

אדם חמד, פעוט בן 3, יצא הבוקר עם אביו ואחיו לפיקניק באזור י-ם. לפתע אביו איבד את קשר העין עמו – ומאז נעלמו עקבותיו. אחרי 4 שעות של חיפושים הוא נמצא בריא ושלם ע"י מתנדב שחיפש אותו

סוף טוב למבצע החיפושים אחר אדם חמד, הפעוט בן השלוש שנעלם במהלך הבילוי עם משפחתו באזור היישוב הר אדר סמוך לירושלים: אחד ממאות המתנדבים שחיפשו אחריו בארבע השעות האחרונות איתר אותו באזור בריא ושלם - והעביר אותו למשפחתו, שם נרשמה אנחת רווחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הילד בילה עם משפחתו הבוקר באזור, וככל הנראה נעלם במהלך משחק בגן שעשועים. מאז הדיווח על היעדרו - כוחות גדולים של משטרה חיפשו אחריו. "אחרי כארבע שעות של סריקות יסודיות, לשמחתי ולשמחת כולנו איתרנו את הילד", אמר הערב מפקד מחוז ירושלים ניצב יוסי פריינטי. "הילד נמצא כמה מאות מטרים ביער, על ידי יחידת חילוץ עציון וכוחות כיבוי אש. מצבו טוב מאוד, ואני רוצה להודות לכל מאות המתנדבים והכוחות בשטח".

המתנדבים שמצאו את אדם הקטן סיפרו כי הוא נמצא מבוהל בין השיחים. אחרי בדיקה קצרה של מד"א, שהעלתה כי מצבו הרפואי תקין, הוא הועבר למשפחתו - שהביעה אנחת רווחה.

לפני כשלושה חודשים אותר פעוט כבן שנה וחצי, כשהוא משוטט במרחק של שני קילומטרים מביתו בעיר כרמיאל. הגננת של הילד סיפרה כי הבחינה בו הולך ומתרחק ממנה - עד שנעלמו עקבותיו. שוטר שהוקפץ לסייע בחיפושים אחריו מצא אותו והשיב אותו להוריו.