אברהם נחום דור בן 9 נהרג בכביש

טרגדיה משפחתית בדרום: בן ה-9 מבית"ר עילית חזר עם משפחתו מחופשה מאילת. על כביש מספר 40, סמוך לצומת גורל שבנגב, התהפך רכבם. שני הוריו ו-3 אחיותיו נפצעו קל עד בינוני. הנהג איבד שליטה על הרכב, אז התהפך מספר פעמים. אברהם שעף ככל הנראה מהרכב לא היה סיכוי והוא נהרג במקום

אברהם נחום דור בן ה-9 מהיישוב בית"ר עילית, הוא הילד שנהרג בהתהפכות המכונית המשפחתית בצומת גורל סמוך לבאר-שבע. הוריו ושלושת אחיו של ההרוג נפצעו באורח קל עד בינוני ופונו לבית החולים סורוקה. במשטרה חוקרים כעת מה הביא להתהפכות הרכב והאם כל הנוסעים במכונית היו חגורים בעת התאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

נסיבות התאונה נחקרות, אך מהעולה עד כה נראה כי הנהג איבד שליטה על הרכב מסיבה שטרם התבררה. כתוצאה מאיבוד השליטה, הרכב התהפך מספר פעמים ונעצר על סלע ההר בכביש עוקף באר שבע לכיוון צומת גורל.

בני המשפחה היו בדרכם חזרה מחופשה משפחתית באילת. "אנו בודקים אפשרות כי איבוד השליטה נגרם כתוצאה מהיסח דעת", מסר יובל פז, מפקד אגף התנועה במרחב נגב.

צוות מד"א שהגיע למקום מצא את נחום דור בן ה-9 כשהוא ללא רוח חיים, עם פגיעת ראש קשה. על פי הערכות, הוא עף מהרכב ונהרג במקום.

הפצועים הנוספים הם אביו ואמו ו-3 אחיו, בני שנתיים, 5 ו-16. הם נפצעו באורח קל-בינוני, קיבלו טיפול רפואי במקום ופונו לבית החולים סורוקה בבאר שבע.