דרמה בק"ש: גילי לנדאו יעזוב את תפקידו

אחרי שאלופת המדינה בכדורגל, קריית שמונה, נפרדה בקיץ מהמאמן רן בן שמעון החליף אותו בתפקידו גילי לנדאו. 5 מחזורים מפתיחת הליגה - קריית שמונה שוב מודיעה על חילופי מאמנים בעקבות "חילוקי דעות אישיים" עם בעל הקבוצה איזי שרצקי. עוזר המאמן ברק בכר יקודם לעמדת המאמן הראשי

"חילוקי דעות אישיים". לנדאו יעזוב את ק"ש (ספורט 5)

שוב חילופי מאמנים בקריית שמונה: אלפות המדינה בכדורגל הודיעה היום כי איזי שרצקי, בעל הקבוצה, וגילי לנדאו, המאמן הטרי, החליטו לסיים את דרכם המשותפת בשל "חילוקי דעות אישיים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ההודעה המפתיעה, חמישה מחזורים בלבד מפתיחת הליגה, מגיעה אחרי שרק בקיץ האחרון נפרדה קריית שמונה מהמאמן שהוביל אותה לזכייה הסטורית, רן בן שמעון. מי שיחליף את לנדאו בתפקידו לפחות בינתיים יהיה עוזרו ברק בכר.

בהודעת הקבוצה נכתב כי ההחלטה התקבלה "בעקבות חילוקי דעות אישיים ומהותיים שאינם נוגעים לצד המקצועי ו/או הכספי". לנדאו יקבל את המשכורת המלאה המגיעה לו על פי החוזה בין הצדדים עד תום העונה.

בעירוני קריית שמונה הוסיפו עוד כי "הקבוצה מודה לגילי לנדאו על ההצלחה המקצועית במועדון וההעפלה לשלב הבתים של אירופה, ומאחלת בהצלחה בהמשך הדרך".

עירוני קריית שמונה תתמודד כבר מחר מול ליון הצרפתית בליגה האירופית, מבחן ראשון וקשה במיוחד לברק בכר שיעמוד לראשונה על הקווים כמאמן הראשי.