הבעל מתפלל לשלום אשתו רויטל, שהצילה את בנם התינוק

רויטל גורן הצליחה ברגע האחרון להציל את בנה הפעוט בקריית מוצקין, כשדחפה את העגלה שלו מפני מכונית דוהרת. היא עצמה נפצעה קשה מאוד ומאושפזת בבית החולים. יריב בעלה מספר על המעשה האמיץ של רויטל ומבקש להתפלל לשלומה: "אנחנו צריכים את העזרה של כל עם ישראל"

יריב גורן מנסה להתמודד עם המציאות החדשה שהכתה בערב חג הסוכות. אשתו רויטל הצליחה ברגע האחרון להציל את סהר, בנה הפעוט בקריית מוצקין, כשדחפה את העגלה שלו מפני מכונית שדהרה לעברם. רויטל נפצעה קשה מאוד בתאונה ומאושפזת בבית החולים רמב"ם בחיפה, סהר בן השנה וחצי שוחרר לביתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הילד עם פציעות שטחיות בלבד", מספר יריב, "אני מנסה להחזיר אותו לשגרה. מחר הוא כבר ילך לגן, ימשיך בחיים נורמליים".

בשעות הצהריים ביום ראשון היה יריב עדיין בעבודה כשרויטל יצאה עם סהר לטיול קצר במרכז המסחרי. "הם עברו במעבר החציה ובאמצע הכביש היא הסתכלה ימינה, ראתה שהרכב מתקרב במהירות, דחפה את העגלה ובאותו הרגע הרכב נכנס בה", הוא משחזר.

מעוצמת ההדף התהפכה העגלה על המדרכה. "היא פשוט דחפה אותה וזה מה שהציל את החיים של סהר", מדגיש סהר, אני מאמין שזה היה אינסטינקט אמהי וכל אימא הייתה עושה דבר כזה".

בינתיים הנהג הדורס בן ה-75 נחקר וטען שלא הבחין באם ובנה. לאחר שחש ברע הוא פונה לבית החולים. ליריב אין כעס על הנהג הפוגע. הוא מתנחם בגבורה של אשתו ובתפילות לשלומה. "היא במצב קשה מאוד ואנחנו צריכים את התפילות של כולם. את העזרה של כל עם ישראל שיכול כרגע להתפלל", הוא מבקש.