נמשכים החיפושים בכינרת אחר הנעדר

כוחות משטרה בסיוע מתנדבים סירות וצוללנים ממשיכים גם היום בסריקות אחר טל קדושים, לוחם מג"ב בן 21 שנעדר כבר יותר משבוע, לאחר שהועף מאופנוע ים בעקבות התנגשות עם סירה

גם הבוקר (שישי) נמשכים בכינרת החיפושים הנרחבים אחר טל קדושים, לוחם מג"ב שנעדר כבר עשרה ימים, לאחר שהועף מאופנוע ים בהתנגשות עם סירה בכינרת. צוותי החיפוש פועלים בים וגם ביבשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סירות שיטור ימי, כוח פרשים מלווה במתנדבים, שוטרי מג"ב, כ-30 צוללנים מתנדבים של מחוז צפון ומחוז דרום של המשטרה, יחידה צבאית שמסייעת ומתנדבים רבים מטעם המשפחה לוקחים חלק מבצע החיפושים, בפיקודו של מפקד תחנת טבריה סגן ניצב רן לוי.

הנעדר טל קדושים בחוף הכינרת (באדיבות המשפחה)

משפחתו של טל שוהה יום ולילה סמוך לאתר ההיעלמות וקוראת למתנדבים להגיע ולסייע למצוא את שוטר מג"ב שנעלם באגם במהלך חופשת הפסח.

"אנחנו מבקשים מכל עם ישראל להגיע, מי שיכול להתנדב עם אופנועי ים, טרקטורונים, כל מה שאפשר לעזור", אמר אביו, דני קדושים. "אני מודה למשטרת ישראל ולמפקד מג"ב ולכל היחידה של הבן שלי שעוזרים בחיפושים. אני מבקש מהמדינה שתעזור למצוא אותו, אנחנו לא נלך מפה עד שנמצא אותו".

קדושים במדי משמר הגבול (באדיבות המשפחה)

קדושים, בן 21, נעדר מיום רביעי שעבר לאחר שאופנוע ים עליו רכב התנגש בסירה במהלך חופשה בכינרת. בני המשפחה מבינים שהסיכוי למצוא אותו בחיים פוחת ככל שחולף הזמן, אך הם לא מאבדים תקווה.