תנועת הרכבת הופסקה בעקבות שריפות

מספר שריפות פרצו באזורים הסמוכים לפסי הרכבת בסביבת היישובים החותרים, עתלית, וקיבוץ הנוקדים, שבאזור הכרמל. כוחות כיבוי אש הזעקו למקום בכדי לכבות את הדליקות. במקביל, הופסקה תנועת הרכבות בין בנימינה לחיפה עד להשלמת הכיבוי

התנועה הופסקה, הנוסעים נתקעו (המייל האדום)

תנועת הרכבות בקו שבין בנימינה לחיפה הופסקה בשל מספר דליקות שפרצו בסמיכות למסילת הברזל. על פי הדיווחים, הדליקות שהתלקחו בסביבת היישובים עתלית, החותרים וקיבוץ מגדים, התפשטו בשדות קוצים הסמוכים למסילת הברזל. לא דווח על נפגעים כתוצאה מן השריפה. בינתיים סיימו כוחות הכיבוי את עבודתם ותנועת הרכבות שבה לסדרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו עכשיו לחדשות 2 באינטרנט

כוחות כיבוי האש שהוזעקו למוקדי הדליקה, החלו בניסיונות להשתלט על האש, והורו על הפסקת תנועת הרכבות במקום. בתוך כך נוצרו שיבושים רבים בפעילות הרכבת במהלך היום, ותנועתה התאפשרה מחיפה וצפונה, וכן מבנימינה ודרומה.

בעקבות הפסקת התנועה, נוסעים רבים נותרו בתחנות הרכבת בנימינה ועתלית. הנוסעים נאלצו להמתין זמן רב עד להגעת אוטובוסים חלופיים מטעם רכבת ישראל שיובילו אותם ליעדם. מהנהלת הרכבת נמסר כי בשל הנחיית כוחות הכיבוי, הם אולצו להפסיק את התנועה, ושלחו תוך מספר דקות את האוטובוסים בכדי להסיע את הנוסעים שהמתינו בתחנות הרכבת, עד לחידוש התנועה.