חזירים חצו הכביש, 2 נהגים נהרגו

שני בני אדם בשנות ה-40 לחייהם נהרגו הערב בתאונת דרכים קשה, בכביש המחבר בין היישובים תפוח למגדלים. גופותיהם של שני חזירי בר נמצאו בסמוך לכלי הרכב - ובמשטרה מעריכים כי כשחצו את הכביש גרמו לתאונה הקטלנית

תאונת דרכים קשה, אמש בשומרון: שני בני אדם בשנות ה-40 לחייהם נהרגו בהתנגשות חזיתית בין שני כלי כביש המחבר בין היישובים תפוח למגדלים. צוותים של מד"א ירקון שהוזעקו לזירת התאונה נאלצו לקבוע את מותם במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההערכה היא שחזירי בר שחצו את הכביש גרמו לתאונה הקטלנית. שתי גופות של חזירי בר נמצאו בסמוך לכלי הרכב המעורבים בתאונה. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

''כשהגעתי לזירה נתקלנו בתאונה חזיתית קשה לאחר ששני חזירי בר שחצו את הכביש גרמו לתאונה הקשה", סיפר הערב דוד שטיינהרטר, חובש "איחוד הצלה". "למרבה הצער לא הצלחנו להציל את חיי הנהגים שנלכדו ברכבם ולאחר חילוץ ממושך חולצו כשהם ללא רוח חיים''.

בשבוע שעבר נהרג גבר בן 50 בתאונת דרכים שאירעה בכביש 22 (עוקף קריות), אחרי שנסע נגד כיוון התנועה - והתנגש חזיתית ברכב פרטי שהיה מול בעוצמה רבה. פרט להרוג, גרמה ההתנגשות לפציעתם של שני יושבי המכונית - והם פונו לבית החולים "רמב"ם" שבחיפה במצב בינוני וקל.